Rozpoczęła się rekrutacja do szkoły i przedszkola w PSP2

W PSP2 rozpoczęła się rekrutacja do klas 1 oraz oddziałów przedszkolnych !

Wszystkie dokumenty można pobrać poniżej jak również przeczytać niezbędne informacje dotyczące rekrutacji do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2021/2022.

UWAGA !
W przypadku składania wniosku drogą e-mail dokumenty muszą być podpisane i dopiero wtedy zeskanowane przesyłane wraz ze skanami załączników: akt urodzenia, gotowość szkolna, dokumenty sądowe, opinie PPP, itp.

Dokumenty dotyczących rekrutacji do pobrania:

Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w PSP nr 2 w Żaganiu     -   Pobierz wniosek - plik pdf

Wniosek  o przyjęcie dziecka  zamieszkałego  w  obwodzie  PSP nr 2 w Żaganiu      -   Pobierz wniosek - plik pdf

Wniosek  kandydata  do  PSP nr 2 w Żaganiu spoza obwodu szkoły                           -   Pobierz wniosek - plik pdf

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w  PSP nr 2 w Żaganiu   -   Pobierz wniosek - plik pdf