Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów klas IV

W marcu 2014 r. w ramach projektu Wyrównywanie szans edukacyjnych i rozwój kompetencji kluczowych u uczniów PSP1 i PSP2 w Żaganiu na zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego wybraliśmy się do Miejskiej Biblioteki Publicznej Oddziału dla Dzieci i Młodzieży.

Podczas zajęć poznaliśmy bibliotekę, jej księgozbiór. Obejrzeliśmy najciekawsze pozycje książkowe i zagraliśmy w gry edukacyjne. Bawiliśmy się świetnie!

Małgorzata Ponikowska - Knap