DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów klas IV

W marcu 2014 r. w ramach projektu Wyrównywanie szans edukacyjnych i rozwój kompetencji kluczowych u uczniów PSP1 i PSP2 w Żaganiu na zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego wybraliśmy się do Miejskiej Biblioteki Publicznej Oddziału dla Dzieci i Młodzieży.

Podczas zajęć poznaliśmy bibliotekę, jej księgozbiór. Obejrzeliśmy najciekawsze pozycje książkowe i zagraliśmy w gry edukacyjne. Bawiliśmy się świetnie!

Małgorzata Ponikowska - Knap

Licznik odwiedzin

Miesiąc 861

Ogółem 77593

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
4
7
Days
0
3
Hours
4
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.