DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Praca strażaka

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Żaganiu odbywają się zajęcia warsztatowe dla dziesięcioosobowej grupy uczniów "Dziecięcej Akademii Przedsiębiorczości". Warsztaty prowadzone są w ramach realizacji projektu "Wyrównywanie szans edukacyjnych i rozwój kompetencji kluczowych uczniów PSP 1 i PSP2 w Żaganiu".

Podczas tych zajęć uczniowie poznają specyfikę różnych zawodów, które mogą wykonywać w przyszłości. Dzięki współpracy ze strażakami i prezentacji panów: P. Grzymały, T. Roszkowskiego i K. Kominka w KPPSP w Żaganiu, uczniowie klas IV-VI zdobyli wiele informacji i doświadczeń na temat ich pracy.

Beata Purwiel

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1132

Ogółem 83320

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
4
3
Days
1
5
Hours
1
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.