DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Wyrównywanie szans edukacyjnych i rozwój kompetencji kluczowych u uczniów PSP1 i PSP2 w Żaganiu

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Żaganiu realizowany jest projekt "Wyrównywanie szans edukacyjnych i rozwój kompetencji kluczowych u uczniów PSP1 i PSP2 w Żaganiu". Projekt skierowany jest do uczniów klas IV - VI, a zajęcia realizowane będą w okresie od października 2013 do czerwca 2014.

W ramach przedsięwzięcia organizowane są zajęcia wyrównawcze (matematyka, j. polski, j. angielski), zajęć rozwijające dla uczniów wyróżniających się (matematyka, przyroda, j. angielski), zajęcia dla osób niepełnosprawnych, zajęcia terapeutyczne, warsztaty psychologiczno-pedagogiczne oraz lekcje przedsiębiorczości.

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1135

Ogółem 83323

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
4
3
Days
1
5
Hours
4
2
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.