DESIGNED BY OLWEBDESIGN

W banku też dobra praca

Podczas jednych z ostatnich zajęć Dziecięcej Akademii Przedsiębiorczości skorzystaliśmy z uprzejmości panów: Grzegorza Dzieńdziary - dyrektora oddziału Banku PKP BP w Żaganiu i kierownika działu p. Czesława Szczepaniaka. Uczestniczyliśmy w warsztatach jak bankierzy!

Beata Purwiel

Licznik odwiedzin

Miesiąc 427

Ogółem 72637

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
5
4
Days
0
3
Hours
0
7
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.