DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Uczniowie klas IV - VI mają możliwość ćwiczenia i utrwalania umiejętności językowych za pomocą różnorodnych metod oraz pomocy dydaktycznych (gry planszowe, obrazkowe, leksykalne, ćwiczenia multimedialne online itp).

Anna Pinkowska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1230

Ogółem 79644

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
9
Days
1
5
Hours
2
8
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.