DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Kwalifikacje i doskonalenia nauczycieli - Obszar nr 4

W celu podnoszenia kwalifikacji nauczycielki z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w kursie doskonalącym z zakresu edukacji ruchowej i muzycznej "Tańce liniowe, zumbowe i nie tylko dla dzieci" (ODN w Zielonej Górze).

Program obejmował:

- Poznanie nowych, prostych i modnych układów tanecznych i tańców.

- Podstawowe, taneczne formy ruchowe do muzyki: znanej, współczesnej, porywającej, słuchanej i lubianej przez dzieci.

Zdobyta wiedza z pewnością przyczyni się do urozmaicenia zajęć i pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Monika Lis, Marta Susfał

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1230

Ogółem 79644

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
9
Days
1
5
Hours
3
8
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.