Kwalifikacje i doskonalenia nauczycieli - Obszar nr 4

W celu podnoszenia kwalifikacji nauczycielki z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w kursie doskonalącym z zakresu edukacji ruchowej i muzycznej "Tańce liniowe, zumbowe i nie tylko dla dzieci" (ODN w Zielonej Górze).

Program obejmował:

- Poznanie nowych, prostych i modnych układów tanecznych i tańców.

- Podstawowe, taneczne formy ruchowe do muzyki: znanej, współczesnej, porywającej, słuchanej i lubianej przez dzieci.

Zdobyta wiedza z pewnością przyczyni się do urozmaicenia zajęć i pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Monika Lis, Marta Susfał