DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Bawimy się razem - Obszar nr 8

Nietypowe spotkanie z okazji Dnia Kobiet odbyło się w oddziale przedszkolnym w grupie 0b.

W tym dniu, wszystkie kobiety i kobietki otrzymały w prezencie dużą porcję ruchu i świetną zabawę. Były zabawy przy muzyce i zabawy ruchowe. Przez cały czas panowała pogodna, pełna humoru atmosfera. Wszystkim bardzo podobała się wspólna zabawa.

Scenariusz zajęć

Marta Susfał

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1228

Ogółem 79642

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
9
Days
1
4
Hours
4
8
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.