DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Zabawy i ćwiczenia gimnastyczne z nietypowymi przyborami - gąbkami - Obszar nr 1

Zajęcie zostało przeprowadzone z przedszkolakami z grupy 0b. Tym razem dzieci nie korzystały z tradycyjnych przyborów gimnastycznych. Miały do dyspozycji gąbki do mycia. Zaproponowane zabawy i ćwiczenia sprawiły dzieciom wiele radości.
Na koniec przedszkolaki poprosiły o powtórzenie zajęć.

Scenariusz zajęć

Marta Susfał

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1228

Ogółem 79642

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
9
Days
1
4
Hours
4
8
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.