DESIGNED BY OLWEBDESIGN

"Wędrówki Energooszczędnej Żarówki"

Pierwszaki z klasy IB w ramach programu Planeta Energii, wcieliły się w aktorów by zagrać w bajce "Wędrówki Energooszczędnej Żarówki". Zaproszone dzieci z Miejskiego Przedszkola NR 2 i Miejskiego Przedszkola Nr 5 mogły posłuchać jak ważne jest szanowanie naszej Planety Ziemi i oszczędzanie energii. Po wspólnej zabawie każde dziecko zostało obdarowane żółtym balonikiem na znak ciepłego światełka, które mogły zabrać do domu.

Żelazek-Horodyska Milena

Licznik odwiedzin

Miesiąc 669

Ogółem 89760

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
9
2
Days
0
8
Hours
3
5
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.