DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Żarówkowe dekoracje

7 grudnia odbyło się świąteczne spotkanie przy choince – zajęcia otwarte dla dzieci i ich rodziców.  Pierwszaki wspólnie ze swoimi rodzicami miały okazję wykazać się pomysłowością i kreatywnością tworząc przepiękne ozdoby z żarówek. W dobrych i radosnych nastrojach wspólnie ubrana została choinka, która ozdabia naszą klasę.

Bardzo dziękuję rodzicom za mile spędzony czas.

Milena Żelazek-Horodyska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 669

Ogółem 89760

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
9
2
Days
0
8
Hours
5
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.