DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Gdzie jest prąd?

Klasa I b wybrała się na bardzo ciekawy spacer po Żaganiu. Naszym głównym celem było odnalezienie wszystkich urządzeń, które do swojej pracy potrzebują korzystać z prądu.  Po wyczerpującym spacerze stwierdziliśmy, że prąd spacerował razem z nami. Wokół nas jest go bardzo dużo urządzeń potrzebujących zasilania.  Kolejnym zadaniem dzieci było narysowanie świata bez prądu.

Milena Żelazek-Horodyska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 751

Ogółem 77483

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
4
5
Days
1
1
Hours
5
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.