Pij Mleko! zajęcia w klasie 3A

Mleko zawiera wiele ważnych składników odżywczych, które są nam potrzebne do prawidłowego funkcjonowania. Wśród nich można wyliczyć: białko, lipidy, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe oraz kwas mlekowy. O takich ważnych rzeczach uczą się dzieciaki.

Iwona Trybulińska, Milena Żelazek- Horodyska

Lekcja Pani Małgorzaty

Mleko to cenne źródło wapnia, białka oraz witaminy D. Odpowiednia ilość tych składników w codziennej diecie dzieci i młodzieży jest kluczowym elementem zapewniającym prawidłowy rozwój kości i zębów, a także funkcjonowania organizmu. Pani Małgorzata Moskwa zachęcała swoich  uczniów  do spożywania mleka.

Milena Żelazek-Horodyska, Małgorzata Moskwa