DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Ćwiczenia oswajające z piłką – nauka zabawy rzutnej „Poczta”

Uczniowie klasy I wzięli udział w lekcjach konkursowych  „Małego Mistrza”. Tematem pierwszej  lekcji były ćwiczenia oswajające z piłką  - nauka zabawy rzutnej „Poczta”, druga lekcja gimnastyki - nauka przewrotu  w przód z przysiadu do przysiadu. Wszyscy uczniowie byli bardzo aktywni na lekcjach, chętnie ćwiczyli, wspierali się w rywalizacji zespołowej, kibicowali. Jedną z lekcji możecie zobaczyć sami J

Marzena Stachurska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1228

Ogółem 79642

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
9
Days
1
4
Hours
4
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.