DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Turniej sportowy

Wszystkie klasy pierwsze wzięły udział w Turnieju Sportowym Klas Pierwszych „Mały Mistrz”. Turniej był podsumowaniem pracy pierwszaków w ramach ogólnopolskiego programu Mały Mistrz. Wszystkie klasy pokazały swoje wysokie umiejętności, walczyły o jak najwyższe miejsca, a przede wszystkim świetnie się bawiły. Turniej wygrała klasa I c, drugie miejsce i tylko jeden punkt mniej klasa I a, trzecie miejsce klasa I b. Wszystkim wielkie gratulacje!!!

 Marzena Stachurska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1228

Ogółem 79642

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
9
Days
1
4
Hours
4
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.