DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Ćwiczenia oswajające z piłką – nauka zabawy rzutnej „Poczta”

Uczniowie klasy I wzięli udział w lekcjach konkursowych  „Małego Mistrza”. Tematem pierwszej  lekcji były ćwiczenia oswajające z piłką  - nauka zabawy rzutnej „Poczta”, druga lekcja gimnastyki - nauka przewrotu  w przód z przysiadu do przysiadu. Wszyscy uczniowie byli bardzo aktywni na lekcjach, chętnie ćwiczyli, wspierali się w rywalizacji zespołowej, kibicowali. Jedną z lekcji możecie zobaczyć sami J

Marzena Stachurska

Sprawność – Rowerzysta

Już zaczęliśmy nowy sezon „Małego Mistrza” od sprawności – Rowerzysta. W ramach tej sprawności  pierwszaki zapoznali się ze  znakami drogowymi oraz zasadami  poruszania się po drodze. Następnie uczyli się:  prowadzenie rowera, ruszanie z miejsca, jazda po prostej, jazda między słupkami, jazda po kole oraz zatrzymanie się w określonym miejscu. Zobaczcie jak sobie radzili.

 Marzena Stachurska

Turniej sportowy

Wszystkie klasy pierwsze wzięły udział w Turnieju Sportowym Klas Pierwszych „Mały Mistrz”. Turniej był podsumowaniem pracy pierwszaków w ramach ogólnopolskiego programu Mały Mistrz. Wszystkie klasy pokazały swoje wysokie umiejętności, walczyły o jak najwyższe miejsca, a przede wszystkim świetnie się bawiły. Turniej wygrała klasa I c, drugie miejsce i tylko jeden punkt mniej klasa I a, trzecie miejsce klasa I b. Wszystkim wielkie gratulacje!!!

 Marzena Stachurska

Sprawność - Pływak

Klasy drugie przez dwa miesiące uczyły się pływać kraulem na plecach. Na początku były ćwiczenia oswajające z wodą, oddechowe, zabawy w wodzie następnie przeszli do nauki pływania na plecach. Radzili sobie bardzo dobrze, zobaczcie sami.

Marzena Stachurska

Sprawność - Rowerzysta

Uczniowie klas pierwszych uczyli się w ramach programu jazdy na rowerze: ruszanie z miejsca, jazda po prostej, jazda między słupkami, jazda po kole oraz zatrzymanie się w określonym miejscu. Poznali też znaki drogowe oraz zasady poruszania się na ulicy. Zobaczcie jak sobie radzili.

Marzena Stachurska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1409

Ogółem 67973

Do końca roku szkolnego zostało

5
7
Days
1
9
Hours
3
2
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.