DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Co dymi?

Przedszkolaki z grupy OB i OC wybrały się na wycieczkę w celu poszukiwania - co dymi? Na jeden dzień dzieci zamieniły się w obserwatorów przyrody. Dzieci były bardzo zaangażowane w całe przedsięwzięcie i aktywnie uczestniczyły w poszukiwaniach.

Milena Żelazek-Horodyska, Marta Susfał

Licznik odwiedzin

Miesiąc 749

Ogółem 77481

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
4
5
Days
1
1
Hours
0
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.