Wycieczka do Parku Krasnala

29.05.2015 przedszkolaki z grupy Pani Marty i Pani Mileny wyjechały na wycieczkę do Parku Krasnala w Nowej Soli. Dzieci podziwiały największą figurę krasnala na świecie oraz wiele różnych figur zwierzą egzotycznych. Krasnal Soluś ma 541cm wysokości i został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Pierwszym punktem wycieczki była zabawa na sali zabaw gdzie dzieci mogły bardzo, ale to bardzo aktywnie spożytkować energię. Po wyczerpujących wojażach poszliśmy oglądać zwierzęta, które były bardzo przyjazne i jadły nam z ręki. Dzieci z radością dokarmiały małe kózki i sarenki.

Wycieczka okazała się niesamowitym pełnym atrakcji wydarzeniem, który na długo zostanie w naszych wspomnieniach.

Milena Żelazek-Horodyska, Marta Susfał