DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Wycieczka do Parku Krasnala

29.05.2015 przedszkolaki z grupy Pani Marty i Pani Mileny wyjechały na wycieczkę do Parku Krasnala w Nowej Soli. Dzieci podziwiały największą figurę krasnala na świecie oraz wiele różnych figur zwierzą egzotycznych. Krasnal Soluś ma 541cm wysokości i został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Pierwszym punktem wycieczki była zabawa na sali zabaw gdzie dzieci mogły bardzo, ale to bardzo aktywnie spożytkować energię. Po wyczerpujących wojażach poszliśmy oglądać zwierzęta, które były bardzo przyjazne i jadły nam z ręki. Dzieci z radością dokarmiały małe kózki i sarenki. 

Wycieczka okazała się niesamowitym pełnym atrakcji wydarzeniem, który na długo zostanie w naszych wspomnieniach.

Milena Żelazek-Horodyska, Marta Susfał

Licznik odwiedzin

Miesiąc 669

Ogółem 89760

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
9
2
Days
0
8
Hours
5
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.