Straż Ochrony Kolei

Wizyta Straży Ochrony Kolei w naszej szkole wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci. Spotkanie to odbyło się 12 maja 2015r dla wszystkich grup przedszkolnych. W trakcie spotkania sokiści zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą zawodową, przestrzeganiem zakazów, zachowaniem bezpieczeństwa w czasie poruszania się na przejazdach kolejowych. Panowie zaprezentowali dzieciom sztuki walki przy obezwładnianiu napastnika, pokazali sprzęt, jaki wykorzystują w takich sytuacjach.

Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały sokistom gromkimi brawami i życzyły wytrwałości w codziennych zmaganiach.

Milena Żelazek-Horodyska, Marta Susfał