DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Straż Ochrony Kolei

Wizyta Straży Ochrony Kolei w naszej szkole wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci. Spotkanie to odbyło się 12 maja 2015r dla wszystkich grup przedszkolnych. W trakcie spotkania sokiści zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą zawodową, przestrzeganiem zakazów, zachowaniem bezpieczeństwa w czasie poruszania się na przejazdach kolejowych. Panowie zaprezentowali dzieciom sztuki walki przy obezwładnianiu napastnika, pokazali sprzęt, jaki wykorzystują w takich sytuacjach.

Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały sokistom gromkimi brawami i życzyły wytrwałości w codziennych zmaganiach.

Milena Żelazek-Horodyska, Marta Susfał

Licznik odwiedzin

Miesiąc 669

Ogółem 89760

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
9
2
Days
0
8
Hours
3
7
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.