DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Czarni Żagań u przedszkolaków

Piłkarze Czarnych Żagań w ramach współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 2 zorganizowali trening piłkarski dla przedszkolaków Pani Marty Susfał oraz Mileny Żelazek-Horodyskiej. Seniorzy zaprezentowali dzieciom jak na wesoło można bawić się piłką a przy okazji kształtować wydolność układu ruchowego i mięśniowego młodego człowieka. Dzieci były bardzo zaangażowane i z wielką ochotą uczestniczyły w proponowanych ćwiczeniach. Na zakończenie resztkami sił dzieciaki z uśmiechem podziękowały gościom: Sebastianowi, Bartkowi, Marcinowi, Kacprowi i Maćkowi.

Milena Żelazek-Horodyska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 669

Ogółem 89760

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
9
2
Days
0
8
Hours
1
5
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.