Czarni Żagań u przedszkolaków

Piłkarze Czarnych Żagań w ramach współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 2 zorganizowali trening piłkarski dla przedszkolaków Pani Marty Susfał oraz Mileny Żelazek-Horodyskiej. Seniorzy zaprezentowali dzieciom jak na wesoło można bawić się piłką a przy okazji kształtować wydolność układu ruchowego i mięśniowego młodego człowieka. Dzieci były bardzo zaangażowane i z wielką ochotą uczestniczyły w proponowanych ćwiczeniach. Na zakończenie resztkami sił dzieciaki z uśmiechem podziękowały gościom: Sebastianowi, Bartkowi, Marcinowi, Kacprowi i Maćkowi.

Milena Żelazek-Horodyska