"Przedsiębiorczość widziana oczami dziecka"

Uczniowie klasy II B w ramach projektu "Szkoły kreatywnych umysłów" przystąpili do Konkursu Małych Przedsiębiorców "Przedsiębiorczość widziana oczami dziecka". Celem konkursu jest rozwijanie kompetencji przedsiębiorczości uczniów, kształtowanie nawyku racjonalnego gospodarowania pieniędzmi, promocja postaw przedsiębiorczości wśród uczniów oraz zdobywanie przez nich wiedzy z szeroko pojętej edukacji ekonomicznej. Zadanie polega na praktycznym zaplanowaniu wyjazdu edukacyjnego przez uczniów. Wszyscy bardzo chętnie współpracowali ze sobą i wspólnie wybrali wyjazd do Wrocławia do ZOO i Ogrodu Japońskiego. Była to wspaniała lekcja, a na wyniki czekamy do połowy kwietnia.

M. Moskwa