DESIGNED BY OLWEBDESIGN

"Przedsiębiorczość widziana oczami dziecka"

Uczniowie klasy II B w ramach projektu "Szkoły kreatywnych umysłów" przystąpili do Konkursu Małych Przedsiębiorców "Przedsiębiorczość widziana oczami dziecka". Celem konkursu jest rozwijanie kompetencji przedsiębiorczości uczniów, kształtowanie nawyku racjonalnego gospodarowania pieniędzmi, promocja postaw przedsiębiorczości wśród uczniów oraz zdobywanie przez nich wiedzy z szeroko pojętej edukacji ekonomicznej. Zadanie polega na praktycznym zaplanowaniu wyjazdu edukacyjnego przez uczniów. Wszyscy bardzo chętnie współpracowali ze sobą i wspólnie wybrali wyjazd do Wrocławia do ZOO i Ogrodu Japońskiego. Była to wspaniała lekcja, a na wyniki czekamy do połowy kwietnia.

M. Moskwa

Licznik odwiedzin

Miesiąc 30

Ogółem 99050

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
6
5
0
Days
0
9
Hours
4
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.