DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Jak zmierzyć wysokość Wieży Widokowej

W ramach zajęć rozwijających uzdolnienia uczniów dzieci zastanawiały się w jaki sposób można zmierzyć długość bądź szerokość danego przedmiotu. Propozycje były różne. Mierzyliśmy więc długość i szerokość sali lekcyjnej krokami, stopami, słomkami konstrukcyjnymi oraz kołem do mierzenia odległości. Uczniowie poznali  pojęcia: metr i centymetr, a poznane jednostki miary wykorzystali do zmierzenia długości i szerokości pomieszczeń szkolnych, parapetów, przedmiotów codziennego użytku oraz wieży widokowej zbudowanej z klocków.

Mirosława Ryży

Licznik odwiedzin

Miesiąc 25

Ogółem 99045

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
6
5
0
Days
0
8
Hours
4
7
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.