DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Festyn Rodzinny zbliża się wielkimi krokami!

22 października 2014 r. podczas spotkania członków Samorządu zajęliśmy się tematyką związaną z Festynem Rodzinnym. Wspólnie zastanawialiśmy się nad uatrakcyjnieniem jego formuły, tematem wiodącym i podziałem zadań. Zadaniem przewodniczących poszczególnych klas było przedyskutowanie i opracowanie wstępnych propozycji dotyczących festynowych atrakcji. Na kolejnym spotkaniu zbierzemy poszczególne propozycje i przedstawimy je przewodniczącej szkolnego Zespołu ds. Promocji Szkoły.

Opiekun SU

Licznik odwiedzin

Miesiąc 696

Ogółem 100430

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
0
4
Days
0
2
Hours
3
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.