Festyn rodzinny

Kolejne spotkanie dotyczące festynu odbyło się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Żaganiu.

Tym razem debatowali rodzice nad organizacją festynu, proponowali podział zadań, rozmawiali o pozyskiwaniu gadżetów, jak i sponsorów. Każdy otrzymał zadanie do wykonania.

Festyn zbliża się wielkimi krokami…

Małgorzata Ponikowska - Knap

Festyn Rodzinny zbliża się wielkimi krokami!

22 października 2014 r. podczas spotkania członków Samorządu zajęliśmy się tematyką związaną z Festynem Rodzinnym. Wspólnie zastanawialiśmy się nad uatrakcyjnieniem jego formuły, tematem wiodącym i podziałem zadań. Zadaniem przewodniczących poszczególnych klas było przedyskutowanie i opracowanie wstępnych propozycji dotyczących festynowych atrakcji. Na kolejnym spotkaniu zbierzemy poszczególne propozycje i przedstawimy je przewodniczącej szkolnego Zespołu ds. Promocji Szkoły.

Opiekun SU

Warsztat II

15 maja 2014 r. w Zielonej Górze odbyły się drugie warsztaty w ramach projektu Szkoła współpracy, w których uczestniczyli nauczyciele, rodzice i uczniowie naszej szkoły. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się jak zaplanować i stworzyć Program Współpracy.

Oto relacja fotograficzna z warsztatów.

Małgorzata Ponikowska – Knap