DESIGNED BY OLWEBDESIGN

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2013/2014 - II SEMESTR

Lp.

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Uczestnicy

Termin

Sala

1

Chłopek Marzena

Klub Przyjaciół Franklina

I i III

Poniedziałek

8.00-8.45

Biblioteka

2

Chłopek Marzena

Koło biblioteczne

IV

Środa

8.55-9.40

Biblioteka

3

Figiel Monika

"Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe"

dzieci ze świetlicy

Środa

13.00-14.00

Świetlica

4

Figiel Monika

Koło teatralne

dzieci ze świetlicy

Czwartek

14.00 – 15.00

Świetlica

5

Ginter Jolanta

Koło wokalne

I - VI

Wtorek

13.40-14.25

Gab. 20

6

Harasymowicz Jakub

Capoeira

IV - VI

Poniedziałek

14.40-15.25

Sala gim.

7

Harasymowicz Jakub

Klub piłkarski dla najmłodszych

0 - II

Piątek

13.45-14.30

Sala gim.

8

Hucał Aleksandra

Ortografitti

IIIA

Wtorek

9.35-10.35 IIIA

Gab. 24

9

Hucał Aleksandra

Ortografitti

IIIB

Wtorek

12.45-13.45

IIIB

Gab.24

10

Klorek–Razum Katarzyna

Koło plastyczne

dzieci ze świetlicy

Środa

10.00-11.00

Świetlica

11

Krych Anna

Zajęcia logopedyczne

 

Czwartek

14.40-15.25

Gab. 11A

12

Moskwa Małgorzata

Mały sportowiec

IB

Piątek

11.40-12.25

Gab.6

13

Moskwa Małgorzata

Mały miłośnik przyrody

IB

Poniedziałek

12.45-13.30

Gab. 6

14

Pinkowska Anna

Koło języka francuskiego

IV

Środa

8.00 – 8.45

Gab.28

15

Pinkowska Anna

Język angielski online

IV-VI

Czwartek

14.30- 15.15

Gab. 23

16

Ponikowska–Knap Małgorzata

Koło języka polskiego dla uczniów zdolnych

IV-VI

Środa

14.30 -15.15

Gab.27

17

Ponikowska–Knap Małgorzata

Koło dziennikarskie

IV-VI

Środa

13.45-14.25

Gab.27 lub 23

18

Purwiel Beata

Zajęcia wyrównawcze

IA

Poniedziałek

13.45 -14.30

Gab. 7

19

Purwiel Beata

"Pływam, jak bóbr! Jestem zdrów, jak ryba!"

IA

Środa

14.40 – 15.25

Gab. 7

20

Raciborska Ewa

Matematyka jest wszędzie – zajęcia dla uczniów zdolnych i mających problemy z matematyką

IV

Piątek

13.45-14.30

Gab.22

21

Raciborska Ewa

Matematyka jest wszędzie – zajęcia dla uczniów zdolnych i mających problemy z matematyką

V-VI

Wtorek

12.45-13.30

Gab.22

22

Ryży Mirosława

Zajęcia wyrównawcze

IIIA

Wtorek

9.50- 10.35

Gab. 12

23

Ryży Mirosława

Zaczarowany świat kolorów, słów i dźwięków

IIIA

Środa

10.45 – 11.30

Gab. 12

24

Skowrońska Elżbieta

Przygotowanie do I Komunii Św.

II

Niedziela i dni tygodnia

Kościół

25

Skrzypek Edyta

Zajęcia wyrównawcze

IIIB

Środa

9.50 – 10.35

Gab. 21

26

Skrzypek Edyta

Celińska Mirosława

Koło plastyczne

I - III

Poniedziałek

14.35-15.20

Gab. 19

27

Sofroniuk Magdalena

Koło języka angielskiego

I - III

Poniedziałek

14.35-15.20

Gab. 6

28

Sofroniuk Magdalena

Koło języka angielskiego

I - III

Środa

14.35-15.20

Gab. 7

29

Stachurska Marzena

Szkolne Koło Sportowe

IV - VI

Wtorek

13.40-15.15

Sala gim.

30

Timoszyk Joanna

Matematyka jest wszędzie – zajęcia dla uczniów zdolnych i mających problemy z matematyką

VI

Wtorek

12.45-13.30

Gab.23

31

Timoszyk Joanna

Matematyka jest wszędzie – zajęcia dla uczniów zdolnych i mających problemy z matematyką

IV i V

Czwartek

13.40 – 14.25

Gab.23

32

Trybulińska Iwona

Zajęcia wyrównawcze dla klasy

IIA

Czwartek

9.50-10.35

Gab. 12

33

Trybulińska Iwona

Zaczarowany świat kolorów, słów i dźwięków

IIA

Wtorek

8.55-9.40

Gab. 12

34

Twardosz Piotr

Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze

Świetlica

dzieci ze świetlicy

czwartek

8.00-9.00

Świetlica

35

Uchman Joanna

Zajęcia wyrównawcze z przyrody

IV-VI

Poniedziałek

12.45-13.30

Gab.16

36

Uchman Joanna

Koło przyrodnicze

V

Piątek

8.00 -8.45

Gab.16

37

Stachurska Marzena

Gimnastyka korekcyjna

I-VI

Piątek

13.45-14.30

Wtorek

8.00-8.45

(co drugi tydzień)

Gab. 14

38

Darowska Iwona

Zajęcia świetlicowe

I - III

Środa

13.40-14.25

świetlica

39

Darowska Iwona

Koło historyczne

I - VI

Piątek

13.45 – 14.30

Gab.28

40

Harasymowicz Jakub

Zajęcia judo

0

Środa

13.45-14.30

Sala gim.

41

Harasymowicz Jakub

Zajęcia judo

I

Poniedziałek

13.45 – 14.30

Sala gim.

42

Harasymowicz Jakub

Zajęcia judo

II,III

Piątek

12.45-13.30

Sala gim.

43

Celińska Mirosława

Skrzypek Edyta

Koło teatralne

I - III

15.25-16.15

Gab. 19

Licznik odwiedzin

Miesiąc 552

Ogółem 60098

Do końca roku szkolnego zostało

1
9
1
Days
2
1
Hours
3
1
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.