Uroczyste otwarcie sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Żaganiu

19 stycznia 2015 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Żaganiu im. 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej nastąpiło otwarcie sali gimnastycznej, po dokonanym remoncie parkietu. Środki finansowe na ten cel szkoła otrzymała dzięki życzliwości i trosce o dobro i bezpieczeństwo uczniów, Burmistrza Miasta Żagań Daniela Marchewki oraz Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Komunikacji Społecznej Zbigniewa Białkowskiego.

Podczas uroczystości swoje umiejętności zaprezentowali najmłodsi, jak i najstarsi uczniowie naszej szkoły, były tańce, pokazy akrobatyczne, występy wokalne, jak i inauguracyjny mecz piłki koszykowej. Imprezę uświetnił swoją obecnością Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Komunikacji Społecznej Zbigniew Białkowski, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Ewa Mikołajewska, która w imieniu Rady Rodziców przekazała piłki dla naszych uczniów, nauczyciele oraz rodzice.

Uroczystość przygotowali pani Marzena Stachurska oraz pan Jakub Harasymowicz. Nad występami uczniów czuwały pani Milena Żelazek-Horodyska i pani Jolanta Ginter. Dziękujemy!

Małgorzata Ponikowska-Knap