DESIGNED BY OLWEBDESIGN

"ŻAGAŃSKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI"

 

22 stycznia obchodzony był „Żagański DzieńŻyczliwości”. To dzień dobrych uczynków i dobrych emocji. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji.  W naszej szkole stanęła Tablica Życzliwości, na którą wszyscy chętni mogli wpisać coś miłego. Samorząd Uczniowski od samego rana wręczał każdemu uczniowi i pracownikowi naszej szkoły Ordery Życzliwości oraz coś słodkiego. W godzinach popołudniowych odbył się apel, na którym gościliśmy Burmistrza Miasta Żagania Pana Daniela Marchewkę i Dyrektora Departamentu Infrastruktury i Oświaty Pana Zbigniewa Białkowskiego. Uczniowie z okazji Dnia Życzliwości otrzymali bilety do kina, na basen oraz zestawy konsol x-box z kinectem.Naszą szkołę odwiedziła również telewizja TVP 3 – odsyłam na stronę telewizji gorzowskiej do obejrzenia krótkiej relacji z tego życzliwego dnia.

 

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 669

Ogółem 89760

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
9
2
Days
0
7
Hours
4
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.