OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA

20 listopada (poniedziałek)- sprawozdanie

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr2 w Żaganiu

W  dniu 20 listopada wszyscy uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr2 w Żaganiu przyszli ubrani w pomarańczowo-czarnych kolorach. Każda klasa wspólnie z wychowawcą przygotowała kreatywny  plakat o Prawach Dziecka i umieściła  go przed swoim gabinetem. Na lekcjach historii, j.polskiego, l.wychowawczych  przedstawione zostały Prawa Dziecka z wykorzystaniem scenariusza lekcji .

Bez wątpienia- 20 listopada to święto dzieci i dorosłych. Czas uśmiechu, refleksji, rozmów o dziecięcych potrzebach, troskach i doskonały moment na zadanie niezadanych dotychczas pytań.