DESIGNED BY OLWEBDESIGN

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA

20 listopada (poniedziałek)- sprawozdanie

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr2 w Żaganiu

W  dniu 20 listopada wszyscy uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr2 w Żaganiu przyszli ubrani w pomarańczowo-czarnych kolorach. Każda klasa wspólnie z wychowawcą przygotowała kreatywny  plakat o Prawach Dziecka i umieściła  go przed swoim gabinetem. Na lekcjach historii, j.polskiego, l.wychowawczych  przedstawione zostały Prawa Dziecka z wykorzystaniem scenariusza lekcji .

Bez wątpienia- 20 listopada to święto dzieci i dorosłych. Czas uśmiechu, refleksji, rozmów o dziecięcych potrzebach, troskach i doskonały moment na zadanie niezadanych dotychczas pytań.

Licznik odwiedzin

Miesiąc 602

Ogółem 79016

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
1
Days
0
0
Hours
0
3
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.