DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Kręci mnie bezpieczeństwo

W ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny” 17 listopada b.r. w naszej szkole gościliśmy Panią Policjantkę Monikę Brodę, która odwiedziła klasy I-III. Funkcjonariuszka przeprowadziła z uczniami rozmowę na temat bezpieczeństwa dzieci na drogach. Przypomniała nam między innymi o tym jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię oraz jak należy zachować się, gdy zaczepi nas osoba obca. Pani Policjantka pochwaliła dzieci, za posiadanie dużej wiedzy na temat bezpieczeństwa. Udowodniliśmy, że potrafimy być odpowiedzialni oraz wiemy jak unikać zagrożeń. Na koniec spotkania każdy z uczniów otrzymał mały upominek w postaci znaczka odblaskowego.

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 596

Ogółem 79010

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
0
Days
2
3
Hours
3
1
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.