Kręci mnie bezpieczeństwo

W ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny” 17 listopada b.r. w naszej szkole gościliśmy Panią Policjantkę Monikę Brodę, która odwiedziła klasy I-III. Funkcjonariuszka przeprowadziła z uczniami rozmowę na temat bezpieczeństwa dzieci na drogach. Przypomniała nam między innymi o tym jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię oraz jak należy zachować się, gdy zaczepi nas osoba obca. Pani Policjantka pochwaliła dzieci, za posiadanie dużej wiedzy na temat bezpieczeństwa. Udowodniliśmy, że potrafimy być odpowiedzialni oraz wiemy jak unikać zagrożeń. Na koniec spotkania każdy z uczniów otrzymał mały upominek w postaci znaczka odblaskowego.