DESIGNED BY OLWEBDESIGN

BEZPIECZNY PRZEJAZD

Bezpieczny przejazd- Szlaban na ryzyko

Dnia 27 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w prelekcji Bezpieczny przejazd „Szlaban na ryzyko. Przedstawiciel kampanii społecznej Pan Mariusz Olejniczak wraz z przedstawicielami Służby Ochrony Kolei Komendantem Panem Marcinem Jankowskim przedstawili cele kampanii „Bezpieczny przejazd – szlaban na ryzyko”, którym jest podnoszenie świadomości o zagrożeniach wynikających z braku ostrożności na przejazdach oraz utrwalenie wśród użytkowników dróg nawyku zatrzymywania się przed każdym przejazdem, a co za tym idzie zwiększenie bezpieczeństwa. Uczniowie poznali również zasady działań Służb Ochrony Kolei oraz sprzęt, jaki posiadają podczas codziennej pracy.

Wszystkich rodziców i uczniów zapraszam na stronę internetową www.bezpieczny-przejazd.pl

Licznik odwiedzin

Miesiąc 602

Ogółem 79016

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
7
1
Days
0
1
Hour
1
1
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.