BEZPIECZNY PRZEJAZD

Bezpieczny przejazd- Szlaban na ryzyko

Dnia 27 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w prelekcji Bezpieczny przejazd „Szlaban na ryzyko. Przedstawiciel kampanii społecznej Pan Mariusz Olejniczak wraz z przedstawicielami Służby Ochrony Kolei Komendantem Panem Marcinem Jankowskim przedstawili cele kampanii „Bezpieczny przejazd – szlaban na ryzyko”, którym jest podnoszenie świadomości o zagrożeniach wynikających z braku ostrożności na przejazdach oraz utrwalenie wśród użytkowników dróg nawyku zatrzymywania się przed każdym przejazdem, a co za tym idzie zwiększenie bezpieczeństwa. Uczniowie poznali również zasady działań Służb Ochrony Kolei oraz sprzęt, jaki posiadają podczas codziennej pracy.

Wszystkich rodziców i uczniów zapraszam na stronę internetową www.bezpieczny-przejazd.pl