Teatr Maska

Uczniowie mieli dzisiaj możliwość obejrzenia dwóch spektakli profilaktycznych przygotowanych przez Teatr Maski z Krakowa.
Dzieci z klas 0-3 oglądały występ pt.,, Być dorosłą bardzo chciała i na miotle odleciała,, natomiast młodzież zapoznała się kolejny raz z tematyką uzależnienia od narkotyków poprzez przedstawienie,, Odnaleźć siebie,,.
Organizacją przedstawień zajmowała się p. Milena Żelazek-Horodyska.

Marzycielska Poczta

Nasi uczniowie chcąc sprawić przyjemność ciężko chorym dzieciom przyłączyli się do akcji "Marzycielska Poczta". Młodsi uczniowie przygotowali piękne kartki a uczniowie z klas starszych pisali wspierające listy. Wszystkim dzieciakom serdecznie dziękuję. Wspieramy, pomagamy o tym zawsze pamiętamy.

Zombiaczki

Bardzo dziękuję wszystkim dziewczynom z zespołu tanecznego za świetne występy na uroczystościach szkolnych😘💃🌹

p. Milena Żelazek-Horodyska