Rekrutacja - nowe informacje

Szanowni Państwo

Rekrutacja do szkół i przedszkoli trwa. W związku z sytuacją panującą w kraju, umieściliśmy dokumentację zapisu dzieci do oddziału przedszkolnego i do szkoły na stronie internetowej szkoły: www.psp2.zagan.pl.

Umożliwiamy Państwu dokonanie rekrutacji w następujący sposób:

1. Wypełnienie formularzy rekrutacyjnych i przesłanie ich na e-maila szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Przesłanie skanu lub zdjęcia wypełnionego druku rekrutacyjnego na e-maila szkoły
  3. Włożenie w kopertę i przyniesienie do szkoły. Na furtce wejściowej do szkoły jest powieszona skrzynka na korespondencję ze szkołą.
  4. Przesłanie dokumentacji pocztą.

Rekrutacja - wnioski do pobrania

Poniżej znajdują się linki do pobrania dokumentów dotyczących rekrutacji.

Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w PSP nr 2 w Żaganiu   -   Pobierz wniosek - plik pdf

Wniosek  o przyjęcie dziecka  zamieszkałego  w  obwodzie  PSP nr 2 w Żaganiu   -   Pobierz wniosek - plik pdf

Wniosek  kandydata  do  PSP nr 2 w Żaganiu spoza obwodu szkoły                        -   Pobierz wniosek - plik pdf

Rekrutacja do klas 1 i oddziałów przedszkolnych.

Szanowni Rodzice!

Zapraszamy do składania wniosków do klas pierwszych mieszczących się w naszej szkole.
Składanie wniosków odbywa się od   23.03.2020 – 07.04.2020
Rodzice chcący zapisać dziecko składają wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej.
Od 05.05.2020 do 12.05.2020 należy złożyć pisemne oświadczenie woli przyjęcia dziecka do klasy pierwszej.

Wszystkie dokumenty można pobrać w sekretariacie szkoły (I p.)

Ogłoszenie listy zakwalifikowanych dzieci  do 04.05.2020

Ogłoszenie listy przyjętych dzieci do 15.05.2020

Zapraszamy!

Szanowni Rodzice!

Zapraszamy do składania wniosków do oddziałów przedszkolnych mieszczących się w naszej szkole.
Składanie wniosków odbywa się od 02.03.2020 – 27.03.2020
Rodzice dzieci uczęszczających obecnie do oddziałów składają deklarację o kontynuacji uczęszczania dziecka do oddziału przedszkolnego- od 24.02.2020 – 01.03.2020
Rodzice chcący zapisać dziecko składają wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego.

Od 21.04.2020 do 27.04.2020 należy złożyć pisemne oświadczenie woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego.

Wszystkie dokumenty można pobrać w sekretariacie szkoły (I p.)

Ogłoszenie listy zakwalifikowanych dzieci  do 17.04.2020

Ogłoszenie listy przyjętych dzieci do 08.05.2020

Zapraszamy!

Uwaga, ważne!

• Podczas składania wniosków wymagana jest pełna dokumentacja- w przypadku braku niezbędnych dokumentów wnioski nie będą przyjmowane.

• Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych obejmuje dzieci w wieku 5-6 lat.

• Informację o gotowości szkolnej dziecka (rekrutacja do klas pierwszych) należy dostarczyć do maja 2020r.