DESIGNED BY OLWEBDESIGN

"Dziś chwalimy" - wiosennie w grupie 0 "a"

Przedszkolaki z grupy 0 "a" uczestniczą w innowacji "Dziś chwalimy". Mamy wiosenną makietę - dostajemy pochwały i robimy wiosenne rysunki. Brawo przedszkolaki.
Katarzyna Klorek-Razum

Licznik odwiedzin

Miesiąc 752

Ogółem 77484

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
4
5
Days
1
2
Hours
0
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.