"Piegus!"

To sympatyczna buźka, na której uczniowie I „a” gromadzili piegi. Piegi stanowiły codzienną premię za zachowanie podczas zajęć w szkole. Trzeba było zgromadzić 20 piegów, żeby zasłużyć na bardzo dobre zachowanie i móc otrzymać kolejnego wesołego emotikonaJ Poprzez udział w innowacji uczniowie doskonale nauczyli się przeliczac w zakresie 20, rozwinęli swoje zdolności artystyczne i wzbogacili słownictwo, bo każdy emotikon zyskał swoją , indywidualnie nadaną przez ucznia nazwę.

Beata Purwiel