DESIGNED BY OLWEBDESIGN

"Piegus!"

To sympatyczna buźka, na której uczniowie I „a” gromadzili piegi. Piegi stanowiły codzienną premię za zachowanie podczas zajęć w szkole. Trzeba było zgromadzić 20 piegów, żeby zasłużyć na bardzo dobre zachowanie i móc otrzymać kolejnego wesołego emotikonaJ Poprzez udział w innowacji uczniowie doskonale nauczyli się przeliczac w zakresie 20, rozwinęli swoje zdolności artystyczne i wzbogacili słownictwo, bo każdy emotikon zyskał swoją , indywidualnie nadaną przez ucznia nazwę.

 

Beata Purwiel

Licznik odwiedzin

Miesiąc 669

Ogółem 89760

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
9
2
Days
0
8
Hours
4
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.