Dziś chwalimy 0a

Dzieci z grupy 0a biorą udział w innowacji pedagogicznej "Dziś chwalimy". W sali w okresie jesiennym każde dziecko z chęcią spoglądało na jesienne drzewo, na którym zostały zapisane pochwały dla dzieci. Radości jest co niemiara. Dzieci pokazują również swoje osiągnięcia rodzicom i są bardzo dumne z siebie. Brawo :)

Katarzyna Klorek-Razum

"Mat-man"

Te dodatkowe zajęcia odbywały się pozalekcyjne Podczas nich, w swobodnie dobranych zespołach dzieci mogły rozwijać umiejętności matematyczne i logiczne myślenie. W zajęcia chętnie włączali się inni nauczyciele i rodzice naszych najmłodszych uczniów, współpracując przy planowaniu pracy zespołowej, realizacji i wykonaniu zadań konstrukcyjnych oraz rozwiązywaniu zadań problemowych.

Beata Purwiel

"Piegus!"

To sympatyczna buźka, na której uczniowie I „a” gromadzili piegi. Piegi stanowiły codzienną premię za zachowanie podczas zajęć w szkole. Trzeba było zgromadzić 20 piegów, żeby zasłużyć na bardzo dobre zachowanie i móc otrzymać kolejnego wesołego emotikonaJ Poprzez udział w innowacji uczniowie doskonale nauczyli się przeliczac w zakresie 20, rozwinęli swoje zdolności artystyczne i wzbogacili słownictwo, bo każdy emotikon zyskał swoją , indywidualnie nadaną przez ucznia nazwę.

Beata Purwiel