"SCHODAMI DO WIEDZY"

Program jest zaadresowany szczególnie do uczniów klas IV-VIII, ale mogą z niego korzystać również uczniowie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Podczas realizacji programu na szkolnych schodach pojawiła się tabliczka mnożenia, która pomaga w utrwaleniu jej . zasady pisowni z języka polskiego Na lekcjach matematyki systematycznie jest utrwalana i sprawdzana wiedza z zakresu  podstawowych działań pamięciowych, tabliczki mnożenia, czytania instrukcji. Podczas zajęć z języka polskiego uczniowie ćwiczyli i utrwalali zasady ortografii, swobodne wypowiedzi uczniów.

Nauczyciele realizujący program : Joanna Timoszyk, Gabriela Woźniak, Magdalena Antosz

Dziś chwalimy 0a

Dzieci z grupy 0a biorą udział w innowacji pedagogicznej "Dziś chwalimy". W sali w okresie jesiennym każde dziecko z chęcią spoglądało na jesienne drzewo, na którym zostały zapisane pochwały dla dzieci. Radości jest co niemiara. Dzieci pokazują również swoje osiągnięcia rodzicom i są bardzo dumne z siebie. Brawo :)

Katarzyna Klorek-Razum

"Mat-man"

Te dodatkowe zajęcia odbywały się pozalekcyjne Podczas nich, w swobodnie dobranych zespołach dzieci mogły rozwijać umiejętności matematyczne i logiczne myślenie. W zajęcia chętnie włączali się inni nauczyciele i rodzice naszych najmłodszych uczniów, współpracując przy planowaniu pracy zespołowej, realizacji i wykonaniu zadań konstrukcyjnych oraz rozwiązywaniu zadań problemowych.

Beata Purwiel