DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Dziś chwalimy 0a

Dzieci z grupy 0a biorą udział w innowacji pedagogicznej "Dziś chwalimy". W sali w okresie jesiennym każde dziecko z chęcią spoglądało na jesienne drzewo, na którym zostały zapisane pochwały dla dzieci. Radości jest co niemiara. Dzieci pokazują również swoje osiągnięcia rodzicom i są bardzo dumne z siebie. Brawo :)
 
Katarzyna Klorek-Razum

"Mat-man"

Te dodatkowe zajęcia odbywały się pozalekcyjne Podczas nich, w swobodnie dobranych zespołach dzieci mogły rozwijać umiejętności matematyczne i logiczne myślenie. W zajęcia chętnie włączali się inni nauczyciele i rodzice naszych najmłodszych uczniów, współpracując przy planowaniu pracy zespołowej, realizacji i wykonaniu zadań konstrukcyjnych oraz rozwiązywaniu zadań problemowych.

Beata Purwiel

 

"Piegus!"

To sympatyczna buźka, na której uczniowie I „a” gromadzili piegi. Piegi stanowiły codzienną premię za zachowanie podczas zajęć w szkole. Trzeba było zgromadzić 20 piegów, żeby zasłużyć na bardzo dobre zachowanie i móc otrzymać kolejnego wesołego emotikonaJ Poprzez udział w innowacji uczniowie doskonale nauczyli się przeliczac w zakresie 20, rozwinęli swoje zdolności artystyczne i wzbogacili słownictwo, bo każdy emotikon zyskał swoją , indywidualnie nadaną przez ucznia nazwę.

 

Beata Purwiel

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1194

Ogółem 63822

Do końca roku szkolnego zostało

1
2
2
Days
0
9
Hours
5
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.