.
Rok ukończenia szkoły

2000  2001  2002  2003  2004  2005  2006  2007   

 ROK 2000

Klasa VIII a
Wychowawca: Gabriela Woźniak

1. Bernaś Aneta
2. Burghardt Paweł
3. Buzek Adriana
4. Figiel Łukasz
5. Goletz Krzysztof
6. Hauszyld Łukasz
7. Kozłowski Filip
8. Kubies Jarosław
9. Kulasza Kamil
10. Matczak Joanna
11. Milewicz Magdalena
12. Skwarek Joanna
13. Sroczyk Kasper
14. Stasiczak Anna
15. Strelau Marcin
16. Superska Edyta
17. Szawara Marcin
18. Toporowski Kamil
19. Trzuskawska Joanna
20. Warszawska Dorota
21. Wójcik Anna
22. Wójtowicz Rafał

Klasa VIII b
Wychowawca: Zbigniew Białkowski

1. Andrzejewska Ewa
2. Białko Dariusz
3. Bober Berta
4. Bogalecki Patryk
5. Chudzik Małgorzata
6. Frąk Michał
7. Hylicka Magda
8. Kasiewicz Marcin
9. Kołecki Grzegorz
10. Kościelny Tomasz
11. Leźniewicz Katarzyna
12. Mieloch Wojciech
13. Motyka Dawid
14. Mulik Wojciech
15. Namaczyńska Ewa
16. Naściuk Wioletta
17. Pal Artur
18. Pawłowski Piotr
19. Perlińska Małgorzata
20. Piorun Urszula
21. Szwajkowski Łukasz
22. Szwed Anita
23. Ślipko Damian
24. Woźniak Kamila


Klasa VIII c
Wychowawca: Beata Kulasza

1. Adamkiewicz Łukasz
2. Adamowicz Katarzyna
3. Bladocha Robert
4. Bojko Przemysław
5. Horbatowski Kamil
6. Kacała Edyta
7. Kitala Mateusz
8. Kopiec Małgorzata
9. Kozłowski Dariusz
10. Łuszcz Anna
11. Marchewka Michał
12. Mikołajczyk Robert
13. Polowa Anna
14. Rajchert Łukasz
15. Sirant Damian
16. Superski Piotr
17. Szamrak Ewelina
18. Śremska Urszula
19. Świderska Joanna
20. Tarucin Anna
21. Tomaszewska Joanna
22. Urbańska Marzena
23. Zajdel Radosław

Klasa VI a
Wychowawca: Jadwiga Urbaniec

1. Adamowicz Daria
2. Bernaś Mateusz
3. Gura Łukasz
4. Haczkowska Magdalena
5. Husar Dominik
6. Jakrzewski Paweł
7. Kaźmierczak Krzysztof
8. Kołodyński Mateusz
9. Kołtuniak Ewelina
10. Koszela Jacek
11. Krzystek Piotr
12. Kusio Marcin
13. Kuzaka Marcin
14. Laskowiecki Łukasz
15. Lasota Marta
16. Litniowska Barbara
17. Marchewka Joanna
18. Marchewka Piotr
19. Najdzionek Rafał
20. Niepsuj Aneta
21. Pawłowski Waldemar
22. Różycka Weronika
23. Stasiłowicz Marta
24. Superski Robert
25. Śliwińska Justyna
26. Wawrzyńska Małgorzata
27. Wilk Tomasz
28. Wójcik Ewelina
29. Zamojcin Magdalena
30. Zawojska Anna

Klasa VI b
Wychowawca: Grzegorz Stachurski

1. Adamiuk Paweł
2. Banaszek Kacper
3. Banaszek Sandra
4. Bladocha Krzysztof
5. Borowiec Katarzyna
6. Burghardt Paulina
7. Głoszkowska Katarzyna
8. Jagusiak Katarzyna
9. Jędrzejczyk Mariusz
10. Klejbach Małgorzata
11. Kołecki Kamil
12. Kowal Jacek
13. Kozłowska Joanna
14. Kubies Jadwiga
15. Kulasza Łukasz
16. Leśny Łukasz
17. Markiewicz Agnieszka
18. Nadrzycki Łukasz
19. Oleksy Kamila
20. Pardecka Malwina
21. Pieczarka Adrian
22. Pierszalska Martyna
23. Piorunowska Agnieszka
24. Rychlik Piotr
25. Tarucin Beata
26. Tutak Karolina
27. Wałęcki Kamil
28. Woźniak Paweł
29. Zomer Elwin
30. Zubczyńska Danuta

 

 

góra

 ROK 2001

Klasa VI a
Wychowawca: Iwona Darowska

1. Bojdys Karolina
2. Borowiec Rafał
3. Depta Karolina
4. Drożdżyńska Emilia
5. Dutka Dawid
6. Dziarnowski Krzysztof
7. Gierak Ewelina
8. Horoszczak Paweł
9. Jeleń Małgorzata
10. Konopińska Anna
11. Makowiecki Patryk
12. Malmur Adam
13. Mandziak Magdalena
14. Maziarz Bogumiła
15. Mikulska Alicja
16. Moskwa Grzegorz
17. Muszalska Karolina
18. Niepsuj Grzegorz
19. Pieczarka Kamil
20. Piotrowska Ewelina
21. Rindflejsz Paweł
22. Szwed Radosław
23. Tchoryk Piotr
24. Toporowska Magdalena
25. Trojniar Anna
26. Zawadzka Maja
27. Ziobro Kamil

Klasa VI b
Wychowawca: Jolanta Ginter

1. Balcer Marta
2. Blajer Anna
3. Florek Marcin
4. Forembska Anna
5. Gaczyńska Sandra
6. Husar Bartłomiej
7. Kaźmierczak Klaudyna
8. Kłusek Magdalena
9. Kret Łukasz
10. Kurzeja Ewelina
11. Marchewka Grzegorz
12. Milewski Mariusz
13. Mitowska Aleksandra
14. Motyka Kamila
15. Nowotny Jakub
16. Olejarczyk Piotr
17. Purwiel Michał
18. Rudzka Izabela
19. Sędzikowski Mateusz
20. Sirant Jacek
21. Śmieszek Szymon
22. Sygutowski Mateusz
23. Ulewicz Paulina
24. Urbańska Agnieszka
25. Wagner Małgorzata
26. Wróblewski Wojciech
27. Zioło Michał
 

 

góra

 ROK 2002

Klasa VI a
Wychowawca: Joanna Uchman

1. Adamowicz Katarzyna
2. Chojnowska Monika
3. Chwałek Aleksandra
4. Czajka Katarzyna
5. Gaczyński Sebastian
6. Ginał Magdalena
7. Hermaszuk Justyna
8. Kobek Kamil
9. Kołodyński Kamil
10. Kościelna Monika
11. Kozłowska Agnieszka
12. Kret Marek
13. Krygier Paulina
14. Kuruc Marta
15. Kuzaka Katarzyna
16. Leśkiewicz Przemysław
17. Litniowska Żaneta
18. Luzeńczyk Ernest
19. Marchewka Mateusz
20. Marchewka Żaneta
21. Racki Michał
22. Sadownik Karolina
23. Stachurski Szymon
24. Szewczuk Adrian
25. Wiekiera Adriana
26. Wolski Mateusz
27. Woźniak Łukasz
28. Woźniak Piotr
29. Wójciak Bartosz
30. Zema Piotr
31. Żaba Joanna

Klasa VI b
Wychowawca: Krystyna Maj

1. Adamiuk Emilia
2. Adamowicz Adam
3. Bartnikowska Bianka
4. Dziadowicz Anna
5. Forembski Piotr
6. Głoszkowski Artur
7. Hanysz Daria
8. Kłusek Małgorzata
9. Koszela Marcin
10. Kuzaka Mateusz
11. Łabędzki Damian
12. Markiewicz Natalia
13. Maściuk Adrian
14. Maziarz Paulina
15. Morawski Radosław
16. Moskwa Justyna
17. Rewaj Piotr
18. Rindflejsz Paulina
19. Słapek Magdalena
20. Stefańska Paulina
21. Suszycki Mariusz
22. Sygutowska Joanna
23. Świderski Łukasz
24. Więk Aleksandra
25. Wyszomirski Damian
26. Zając Arkadiusz
27. Zamora Karol
 

 

góra

 ROK 2003

Klasa VI a
Wychowawca: mgr Beata Kulasz

1. Bajer Damian
2. Frąckowiak Piotr
3. Ginter Aleksandra
4. Gura Karolina
5. Gyża Paweł
6. Hanusek Katarzyna
7. Kuczak Krzysztof
8. Marglewska Dominika
9. Matejkowska Dorota
10. Nieradka Marcin
11. Pal Magdalena
12. Podgórska Kamila
13. Rojewska Anna
14. Różycki Piotr
15. Rudka Patrycja
16. Ryczkowski Sławomir
17. Sadłowska Daria
18. Sadłowska Kinga
19. Serhejczuk Ewelina
20. Strelau Piotr
21. Szymon Sebastian
22. Świerczyński Piotr
23. Ulewicz Paweł
24. Wilk Łukasz
25. Zawadzka Paulina

Klasa VI b
Wychowawca: mgr Gabriela Woźniak

1. Borszlak Przemysław
2. Chomont Daria
3. Czysiewski Artur
4. Haczkowski Paweł
5. Irska Magdalena
6. Kazarjan Sierioża
7. Kołodyńska Paulina
8. Kołodziejczyk Grzegorz
9. Kubiak Norbert
10. Kumor Tomasz
11. Kurzeja Katarzyna
12. Lech Justyna
13. Malmur Emil
14. Małecka Żaneta
15. Mecke John
16. Mulik Bartosz
17. Nowicka Katarzyna
18. Ratka Oskar
19. Spiechowicz Paweł
20. Winczaruk Piotr
21. Witkowski Michał
22. Zmarlak Lilianna

 

 

góra

 ROK 2004

Klasa VI a
Wychowawca: mgr Iwona Darowska

1. Decyk Kamila
2. Frąckowiak Paweł
3. Glondys Natalia
4. Hanysz Patryk
5. Irski Wojciech
6. Kamienik Krystian
7. Korczak Anna
8. Kulbacka Agnieszka
9. Leśkiewicz Natalia
10. Leśna Katarzyna
11. Maćków Mateusz
12. Matlak Aleksander
13. Milczewska Agnieszka
14. Plopa Justyna
15. Racki Paweł
16. Smółka Karolina
17. Sroczyk Malwina
18. Stępień Anna
19. Szestakowicz Dorota
20. Szymon Kamil
21. Zajączkowska Sandra

Klasa VI b
Wychowawca: mgr Jolanta Ginter

1. Darmochwał Karolina
2. Kałużna Karolina
3. Kazarjan Siranusz
4. Kiełbik Marta
5. Kobek Katarzyna
6. Koszela Natalia
7. Kujawska Katarzyna
8. Kuruc Justyna
9. Maściuk Kamil
10. Matczak Piotr
11. Matejkowski Paweł
12. Nieradka Aleksandra
13. Nowicki Piotr
14. Piotrowski Mateusz
15. Plota Martyna
16. Płonka Aleksandra
17. Rozdolski Tomasz
18. Ryży Michał
19. Suszycka Justyna
20. Szczęsny Damian
21. Tokar Marta
22. Tomczak Bartłomiej
23. Woźniak Natalia

Klasa VI c
Wychowawca: mgr Beata Purwiel

1. Adamowicz Tomasz
2. Dobrowiński Konrad
3. Hosiawa Anna
4. Krygier Ilona
5. Markiewicz Monika
6. Najduk Justyna
7. Słodowy Robert
8. Szamrak Maciej
9. Szczygieł Damian
10. Trzeciak Barbara
11. Trzeciak Elżbieta
12. Wota Mateusz
13. Wójtowicz Paulina

 

 

góra

ROK 2005

Klasa VI a
Wychowawca: mgr Krystyna Maj

1. Bas Norbert
2. Białkowski Artur
3. Biesiadecka Agnieszka
4. Cechowski Patryk
5. Dąbek Katarzyna
6. Decyk Michał
7. Filipek Grzegorz
8. Górecki Adrian
9. Hosiawa Rafał
10. Jałtoszuk Kamil
11. Jędrzejczyk Marcin
12. Kościelska Sylwia
13. Kuczak Milena
14. Liszaj Izabela
15. Małecka Sandra
16. Markuszewski Daniel
17. Moskwa Martyna
18. Ochryniuk Mateusz
19. Olender Sebastian
20. Rakotoarison Oskar
21. Sokołowski Wojciech
22. Stasiłowicz Iwona
23. Szymkiewicz Natalia

Klasa VI b
Wychowawca: mgr Joanna Uchman

1. Bartczak Grzegorz
2. Bieda Paulina
3. Borszlak Anna
4. Bródka Bartłomiej
5. Buzek Anita
6. Dobrowińska Patrycja
7. Drozdek Marlena
8. Faligowski Krzysztof
9. Jankowska Patrycja
10. Kiełbik Marcin
11. Kurowski Wojciech
12. Leźniewicz Michał
13. Litniowska Małgorzata
14. Marchewka Marika
15. Masternak Karolina
16. Matejkowski Mariusz
17. Modelski Patryk
18. Orzechowska Patrycja
19. Piorun Marlena
20. Purwiel Michalina
21. Ryży Tomasz
22. Sobolewski Łukasz
23. Szeląg Dawid
24. Świątkowski Mateusz

 

 

góra

ROK 2006

Klasa VI a
Wychowawca: mgr Marzena Stachurska

1. Dudziak Ewelina
2. Hałapup Bartłomiej
3. Hennig Marta
4. Jonak Karolina
5. Kalbrum Aleksandra
6. Kalbrum Katarzyna
7. Kochan Michał
8. Kogut Marta
9. Kościelska Magdalena
10. Kuraś Kamila
11. Maniora Mateusz
12. Nowacki Adrian
13. Pałys Kamil
14. Pelc Natalia
15. Pietroń Daniel
16. Rogalska Anna
17. Smółka Marika
18. Sobocki Bartosz
19. Szewczak Kacper
20. Żmuda Jakub

Klasa VI b
Wychowawca: mgr Gabriela Woźniak

1. Bolewski Patryk
2. Chabiniak Patrycja
3. Ginał Piotr
4. Irska Natalia
5. Jędrzejczyk Justyna
6. Kołecka Joanna
7. Kołtan Damian
8. Milczewski Bartłomiej
9. Paluchowicz Filip
10. Rokitnicka Paulina
11. Słodowy Radosław
12. Sobańska Magdalena
13. Strzelecka Ewelina
14. Trzeciak Joanna
15. Wilk Grzegorz
16. Woźniak Judyta
17. Wójcik Michał
18. Zielińska Paulina
19. Żental Mateusz
 

 

góra

ROK 2007

Klasa VI a
Wychowawca: Iwona Darowska

1. Franczyk Amadeusz
2. Glondys Klaudia
3. Jarocka Monika
4. Jaworska Agnieszka
5. Koszela Michał
6. Kożuchowicz Mateusz
7. Kuźma Kamil
8. Kuźniar Grzegorz
9. Lewndowski Michał
10. Malinowska Paulina
11. Niezgoda Sadra
12. Pawłowska Ewelina
13. Piękoś Kinga
14. Religa Jakub
15. Skrabalak Agnieszka
16. Woźniak Paweł
17. Zajączkowski Damian
18. Zawadzki Bartosz
19. Ziobro Marta
20. Złomek Grzegorz

Klasa VI b
Wychowawca: Jolanta Ginter

1. Blajer Natalia
2. Bojdys Małgorzata
3. Bukowicz Krystian
4. Drążkowski Damian
5. Dwernicki Artur
6. Irisik Michał
7. Janikula Kaja
8. Jarzębski Grzegorz
9. Juchno Wiktor
10. Kohnke Michał
11. Kościelny Dominik
12. Kruk Monika
13. Kuruc Paula
14. Luzeńczyk Roksana
15. Marek Krzysztof
16. Mikołajczak Bartosz
17. Orzechowski Cezary
18. Purwiel Maciej
19. Rakotoarison Kacper
20. Rewaj Marcin
21. Serhejczuk Lilianna

Klasa VI c
Wychowawca: Bogusław Drzewiński

1. Bartczak Mateusz
2. Buzek Małgorzata
3. Irska Monika
4. Kamienik Patryk
5. Klejszta Daria
6. Klejszta Elżbieta
7. Kościelniak Mateusz
8. Krupecki Patryk
9. Krygier Marcin
10. Kulpa Aleksandra
11. Liszaj Dariusz
12. Litniowska Agata
13. Łagoda Łukasz
14. Muskała Joanna
15. Pałys Patryk
16. Pietrzyk Andżelika
17. Podsiadły Paweł
18. Staniec Kacper
19. Szawara Anna
20. Szawara Piotr
21. Szczęch Bartosz
22. Zieliński Daniel

 

 

góra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;)