.
Rok ukończenia szkoły

1990   1991  1992  1993  1994  1995  1996  1997  1998  1999

ROK 1990

Klasa VIII a
Wychowawca: Zofia Białkowska

1. Berenc Sebastian
2. Bielska Ewa
3. Blinow Adriana
4. Bugaj Marzena
5. Byczkowska Sylwia
6. Chwałek Paweł
7. Dwernicki Andrzej
8. Góra Henryka
9. Haczkiewicz Rafał
10. Hamrol Jolanta
11. Hanysz Katarzyna
12. Kalinowski Krzysztof
13. Kula Sławomir
14. Kuźniar Krystyna
15. Majewski Emilian
16. Marciniak Marek
17. Najdek Mariusz
18. Nowak Sławomir
19. Pach Małgorzata
20. Pawłowska Agnieszka
21. Rudka Rafał
22. Rulewska Sylwia
23. Sochacki Marek
24. Sokołowska Alina
25. Strukowska Agnieszka
26. Tomkiewicz Robert
27. Trojanowska Alicja
28. Walczyk Piotr
29. Wójcik Wioletta

Klasa VIII b
Wychowawca:

1. Antonowicz Aneta
2. Bachorski Amadeusz
3. Bartkowiak Krzysztof
4. Bienias Edyta
5. Bojczuk Paweł
6. Burec Artur
7. Czyżewski Mariusz
8. Drogosz Tomasz
9. Dylińska Anna
10. Dziopa Małgorzata
11. Goletz Bogusław
12. Hawryluk Mirosław
13. Hołysz Marek
14. Jabczuga Agata
15. Kaczeczka Justyna
16. Kozakiewicz Magdalena
17. Kozińska Krystyna
18. Kulej Dominik
19. Kurzeja Grażyna
20. Lange Dorota
21. Milczewska Aneta
22. Niedzielski Tomasz
23. Pawlicka Wioletta
24. Pietkiewicz Gracjan
25. Rom Grzegorz
26. Schleis Kinga
27. Siepietowski Dariusz
28. Siński Dariusz
29. Stebnicka Renata
30. Szczegóra Urszula
31. Tutur Barbara
32. Wolak Sebastian

Klasa VIII c
Wychowawca: Aleksander Kazanecki

1. Barszcz Adam
2. Berniker Ewa
3. Domaszewicz Andrzej
4. Duchnowska Iwona
5. Filipiak Beata
6. Finkieska Małgorzata
7. Godzich Jarosław
8. Guzik Iwona
9. Kępa Aneta
10. Kulik Marek
11. Kulikowska Sonia
12. Małecka Ewa
13. Martynów Joanna
14. Marzec Krzysztof
15. Milczarek Bartosz
16. Mildyn Joanna
17. Morzecka Gabriela
18. Ostrzyniewski Krzysztof
19. Raczak Agnieszka
20. Rogala Danuta
21. Sadowska Izabela
22. Szczepanik Wioletta
23. Śliwińska Sylwia
24. Zarzycka Edyta


Klasa VIII d
Wychowawca: Mirosława Pernal


1. Adamowicz Renata
2. Białek Tomasz
3. Bielański Piotr
4. Drych Joanna
5. Dunaj Dariusz
6. Dzimiński Krzysztof
7. Gadalska Elżbieta
8. Gancarz Matylda
9. Głowa Mariusz
10. Janicka Dorota
11. Jaskulska Aneta
12. Jastrzębska Małgorzata
13. Kaniewska Jolanta
14. Kopańska Marlena
15. Kopeć Agnieszka
16. Kościuk Marcin
17. Kucharczyk Marek
18. Kucharski Norbert
19. Kuczyński Arkadiusz
20. Kunicki Dariusz
21. Łuniew Artur
22. Muszalska Maria
23. Piątek Rafał
24. Skrzypniak Marzena
25. Szober Gabriela
26. Walczak Anna

 

 

góra

ROK 1991

Klasa VIII a
Wychowawca: Krystyna Maj

1. Bączyk Krzysztof
2. Bujalska Agnieszka
3. Chwałek Piotr
4. Cudo Izabella
5. Felesztyński Rafał
6. Godzich Marek
7. Husar Izabela
8. Jeniec Paweł
9. Kałużna Stanisława
10. Kałużny Radosław
11. Kłusek Sylwia
12. Komorowski Janusz
13. Kruchewska Joanna
14. Kunderman Agata
15. Leśniewska Wioletta
16. Łęcki Rafał
17. Majda Rafał
18. Makowska Ewa
19. Markulak Urszula
20. Matuszewski Sebastian
21. Pietkiewicz Agnieszka
22. Pietkiewicz Katarzyna
23. Psyk Aneta
24. Rudzka Dorota
25. Rzeźwicka Zuzanna
26. Sobańska Aneta
27. Szmulewicz Mariusz
28. Tracz Zbigniew
29. Winiarska Małgorzata
30. Zajączkowski Zdzisław
31. Żuk Agnieszka

Klasa VIII b
Wychowawca: Janina Kalisz

1. Bartkowiak Marek
2. Chmielewska Katarzyna
3. Choma Anna
4. danielska Edyta
5. Dawidów Renata
6. Dobroń Wojciech
7. Dziopa Anna
8. Franczyk Waldemar
9. Harendarz Mieczysław
10. Hentsz Paweł
11. Krasowska Arleta
12. Kuc Ireneusz
13. Lasoń Dariusz
14. Milczewski Andrzej
15. Milian Małgorzata
16. Muszyńska Agnieszka
17. Niedzielski Wiesław
18. Niekało Renata
19. Nowak daniel
20. Otto Paulina
21. Ratajczak Agnieszka
22. Starzyńska Anna
23. Stec Monika
24. Stępień Grzegorz
25. Stolarczyk Agnieszka
26. Świniuch Sławomir
27. Świnka Krzysztof
28. Woch Agnieszka
29. Wojciechowski Dariusz
30. Wojtczak Dominik
31. Wyrembski Piotr


Klasa VIII c
Wychowawczyni: Józefa Świerzko

1. Białko Agnieszka
2. Białko Aneta
3. Błaszczuk Kamil
4. Bury Joanna
5. Cieślak Tomasz
6. Dziuba Agnieszka
7. Gałczyński Marcin
8. Głowa Gabriela
9. Horodyski Sebastian
10. Irisik Agata
11. Jaszczak Krzysztof
12. Kaczmarski Wojciech
13. Kazubek Piotr
14. Klimczuk Roksana
15. Luzeńczyk Marek
16. Ługowska Joanna
17. Malaszewska Anna
18. Maszlong Cyprian
19. Miszczuk Ewa
20. Niedziela Radosław
21. Olejarz Maciej
22. Pokorski Seweryn
23. Rodenko Sebastian
24. Sawicka Katarzyna
25. Siemiatowski Daniel
26. Sowińska Iwona
27. Szymczak Marek
28. Twardosz Agnieszka
29. Wardyn Irena
30. Wdowik Edyta
31. Węgier Jarosław

 

 

góra

ROK 1992

Klasa VIII a
Wychowawca: Jadwiga Urbaniec

1. Białota Mariusz
2. Blajer Janusz
3. Bogdanowicz Krzysztof
4. Bożek Mariola
5. Cechowska Beata
6. Chryplewicz Przemysław
7. Ciesielska Arleta
8. Erdmann Przemysław
9. Filipowicz Alicja
10. Gałązka Aleksandra
11. Hubica Anna
12. Irski Mariusz
13. Kan Stefan
14. Kardynał Tatiana
15. Kosiarska Małgorzata
16. Lewicz Piotr
17. Majewska Anna
18. Majewski Daniel
19. Matusiewicz Tomasz
20. Mielcarek Andrzej
21. Odrakiewicz Daniel
22. Opioła Jacek
23. Reszka Sebastian
24. Siepietowska Aneta
25. Sokołowska Anna
26. Starzyński Paweł
27. Szczepanik Lidia
28. Szopa Seweryn
29. Świderski Robert
30. Świniuch Alina

Klasa VIII b
Wychowawca: Marlena Wolska

1. Bączek Daniel
2. Bryczko Monika
3. Bryczko Sylwia
4. Celka Wiesław
5. Chłopicka Łucja
6. Danielski Bogdan
7. Dobersztajn Mirosław
8. Drych Alicja
9. Irisik Justyna
10. Klimas Mariusz
11. Kochan Małgorzata
12. Krygier Emilia
13. Kupraszewicz Tomasz
14. Kurek Ryszard
15. Marszał Małgorzata
16. Mularczyk Elżbieta
17. Musiolik Przemysław
18. Pietrzak Mariusz
19. Ponorad Marzena
20. Przyczyna Artur
21. Raczak Renata
22. Sikorski Grzegorz
23. Stafecka Iwona
24. Tokar Lidia
25. Węgier Przemysław
26. Winiarska Dagmara
27. Wojdyga Piotr

Klasa VIII c
Wychowawca: Zbigniew Białkowski

1. Bartuś Joanna
2. Drzazgowski Daniel
3. Dzimiński Mirosław
4. Gembka Katarzyna
5. Hendzak Paweł
6. Jakubas Przemysław
7. Janicka Barbara
8. Kałużny Dariusz
9. Kołtonowski Tomasz
10. Kowal Anna
11. Kucko Krzysztof
12. Kulej Kamil
13. Murawska Anna
14. Pawlak Dariusz
15. Pawłowska Małgorzata
16. Pawłowski Robert
17. Polkowska Marzena
18. Ryś Wioletta
19. Sadowska Justyna
20. Sadowski Mariusz
21. Skarbek Anna
22. Sowińska Adriana
23. Stefanowicz Sebastian
24. Szkielniuk Daniel
25. Wieczorek Krzysztof
26. Wilk Arleta
27. Wojtyś Marcin
28. Zakręt Alicja
29. Żołyńska Wioletta
30. Żukowska Ewelina
 

 

góra

ROK 1993

Klasa VIII a
Wychowawca: Jadwiga Urbaniec

1. Bogdanowicz Robert
2. Borowczak Beata
3. Chodorowska Dorota
4. Drzazga Izabela
5. Dylińska Agnieszka
6. Dziopa Sławomir
7. Florek Magdalena
8. Hubica Tomasz
9. Jaszczak Tadeusz
10. Kalinowski Daniel
11. Kałużna Magdalena
12. Kędzierski Radosław
13. Kopiec Wioletta
14. Kozieja Grzegorz
15. Leńczyk Krzysztof
16. Marciniak Małgorzata
17. Mikołajczak Zenon
18. Możejko Marta
19. Ochmański Marcin
20. Psyk Daniel
21. Rewaj Daniel
22. Skrzypkowiak Piotr
23. Sokołowski Marcin
24. Stankiewicz Marcin
25. Stolarski Marcin
26. Wojcieszak Małgorzata

Klasa VIII b
Wychowawca: Lucyna Siłko


1. Cheba Mirosław
2. Ciesielski Tomasz
3. Dobroń Dominik
4. Dudzik Marek
5. Goliński Krzysztof
6. Gorzkiewicz Bernadetta
7. Hawryluk Tomasz
8. Iliw Olga
9. Jędrysek Kornel
10. Kozłowski Grzegorz
11. Kuc Katarzyna
12. Kucharczyk Jolanta
13. Kujawska Beata
14. Makowska Sylwia
15. Milczewski Tomasz
16. Mutka Marta
17. Nadrzycka Marta
18. Otto Janusz
19. Pankiewicz Iwona
20. Pastuszyn Maciej
21. Pierszalska dagmara
22. Ratajczak Agnieszka
23. Regulski Marcin
24. Ryszkiewicz Paweł
25. Staniec Andrzej
26. Tomaszewski Krzysztof

Klasa VIII c
Wychowawca: mgr Ewa Wołczek

1. Adamczyk Eliza
2. Bała Sebastian
3. Bartkowiak Jerzy
4. Burnicka Marzena
5. Chojnowski Dominik
6. Ditrych Wojciech
7. Domaszewicz Mariusz
8. Drych Monika
9. Drzazgowska Anna
10. Dzienowagis Marta
11. Horodyska Justyna
12. Husar Aniela
13. Jabłoński Piotr
14. Janusz Katarzyna
15. Puzio Anna
16. Roszkowski Tomasz
17. Rzeszotarski daniel
18. Sokołowska Sylwia
19. Szczeszek Arkadiusz
20. Wojciechowski Piotr
21. Wojtyś Marta
22. Wojtyś Monika
23. Woźniak Dorota
24. Zacharczuk Michał
25. Zajączkowska Agnieszka
26. Zajdel Przemysław
27. Zieliński Maciej


Klasa VIII d
Wychowawca: Słapek Beata / Iwona Darowska

1. Andrzejewska Katarzyna
2. Bączyk Edyta
3. Drzazgowski Sebastian
4. Dyka daniel
5. Fila Katarzyna
6. Horłoza Piotr
7. Kaczmarek Anna
8. Kantyka Monika
9. Kopf – Dąbrowski Dariusz
10. Kraczek Ewelina
11. Kuczyńska Izabela
12. Łagoś Ewa
13. Malaszewska Małgorzata
14. Matusiewicz Przemysław
15. Rudzki Ireneusz
16. Rząsa Agnieszka
17. Sitnicki Mariusz
18. Skrzypniak Urszula
19. Świerzko Eugeniusz
20. Wasiakowska Dorota
21. Wleklak Marcin
22. Wnukowski Dawid
23. Zagaja Agata

 

 

góra

ROK 1994

Klasa VIII a
Wychowawca: Joanna Uchman

1. Adamkiewicz Robert
2. Bajor Magdalena
3. Czaja Krzysztof
4. Drzazgowska Agnieszka
5. Dubiel Agata
6. Felsztyńska Anna
7. Gielnik Agnieszka
8. Jakimczuk Paweł
9. Kocz Małgorzata
10. Kupraszewicz Paweł
11. Łubkowski Klaudiusz
12. Mazurek Magdalena
13. Milczewski Marcin
14. Możejko Magdalena
15. Mutka Wojciech
16. Naliwańczyk Tomasz
17. Orszulak Magdalena
18. Poprawski Dariusz
19. Reszka Dominik
20. Ryś Marcin
21. Słomka Katarzyna
22. Stankiewicz Tomasz
23. Starzyńska Gabriela
24. Strukowski Paweł
25. Tomkiewicz Dariusz
26. Wójtowicz Paweł
27. Zalewska Grażyna

Klasa VIII b
Wychowawca: Urszula Dwornicka

1. Bielski Emil
2. Bogdanowicz Sylwia
3. Dębski Norbert
4. Dudzik Sebastian
5. Dzieńdziara Grzegorz
6. Engelmajer Sebastian
7. Erdmann Barbara
8. Florek Radosław
9. Jabłoński Zbigniew
10. Juńczyk Katarzyna
11. Konopski Mieczysław
12. Krygier Marta
13. Matczak Agnieszka
14. Olejarczyk Joanna
15. Oślak Marzena
16. Picewicz Jakub
17. Piotrowski Piotr
18. Prokop Eliza
19. Solarek Agnieszka
20. Stefanowicz Mariusz
21. Tchoryk Ewelina
22. Wałęcka Marta
23. Weryszko Agnieszka
24. Wieczerzyńska Anna
25. Wieczerzyńska Dorota
26. Wojdyga Przemysław

Klasa VIII c
Wychowawca: mgr Ewa Wołczek- Bury

1. Biały Rafał
2. Błaszczuk Mateusz
3. Chojnowska Ewelina
4. Gliniak Piotr
5. Grajek Rafał
6. Hendzak Andrzej
7. Hylicki Łukasz
8. Janiszewski Piotr
9. Kapustin Kamil
10. Karpowicz Piotr
11. Kołodziejczak Aurelia
12. Motyka Angelina
13. Opala Przemysław
14. Piątek Anna
15. Rzeszotarska Anna
16. Rzeszotarski Marcin
17. Szczepaniuk Adam
18. Szeliga Jarosław
19. Śledź Monika
20. Waśko Grzegorz
21. Wojciechowski Andrzej
22. Zieliński Piotr

Klasa VIII d
Wychowawca: mgr Bożena Adamowicz

1. Adamczyk Edyta
2. Bezdzietna Joanna
3. Czuboni Jacek
4. Delijewski Sebastian
5. Dzienowagis Anna
6. Fila Urszula
7. Iwaniec Anna
8. Jabłoński Paweł
9. Janusz Edyta
10. Kudrelek Zenon
11. Kuszyński Sławomir
12. Malaszewski Mariusz
13. Mutzbauer Marta
14. Nieradka Małgorzata
15. Przyczyna Nina
16. Pułaczewski Tomasz
17. Seredyński Piotr
18. Wilk Anna
19. Winiarski Bartosz
20. Wleklak Adam
21. Wnukowski Robert
22. Zagaja Marta

 

 

góra

ROK 1995

Klasa VIII a
Wychowawca: Mirosława Pernal

1. Bogdanowicz Przemysław
2. Bucoń Małgorzata
3. Dudzik Paweł
4. Gałązka Krzysztof
5. Hajduk Marta
6. Halat Arkadiusz
7. Hosiawa Joanna
8. Krawczyk Magdalena
9. Kubik Joanna
10. Lipiński Piotr
11. Możejko Milena
12. Opioła Sławomir
13. Orszulak Urszula
14. Oślak Joanna
15. Pawłowska Małgorzata
16. Rajchert Monika
17. Świstowski Marcin
18. Tomko Barbara
19. Trzeciak Magdalena
20. Witek Marcin
21. Wróblewski Oktawian
22. Zawojski Michał

Klasa VIII b
Wychowawca: Renata Broda


1. Chodorowska Agata
2. Erdmann Monika
3. Gancarz Dominik
4. Janiszewska Marta
5. Jaskulska Małgorzata
6. Kapuściński Krzysztof
7. Kocur Joanna
8. Kocz Tomasz
9. Kowalczyk Tomasz
10. Kujawska Magdalena
11. Mazurek Agnieszka
12. Pawlik Tomasz
13. Polowa Agnieszka
14. Prokop Dorota
15. Strukowska Paulina
16. Stwora Anna
17. Świątkowska Beata
18. Trela Dariusz
19. Wałęcka Iwona
20. Wąsik Łukasz
21. Wojciechowski Daniel
22. Zawadzki Grzegorz

Klasa VIII c
Wychowawca: Beata Kulasza

1. Bednarz Ewa
2. Boguta Rafał
3. Czerniak Sylwia
4. Dyka Andrzej
5. Husar Władysław
6. Łukasik Ewa
7. Maćkowska Agnieszka
8. Motyka Izabella
9. Puzio Monika
10. Sadowska Marta
11. Słodowa Marta
12. Stocka Anna
13. Stocka Marta
14. Szkarapat Daniel
15. Weselska Ewa
16. Wiącek Mariusz
17. Wietrak Katarzyna
18. Wojcieszak Przemysław

Klasa VIII d
Wychowawca: Lech Chlebba

1. Bober Tomasz
2. Borsuk Marcin
3. Drych Agnieszka
4. Dzimiński Jarosław
5. Ferszt Jarosław
6. Golan Joanna
7. Judek Monika
8. Kazubek Marcin
9. Kolanek Beata
10. Kurzyk Monika
11. Łagiewka Artur
12. Pawłowska Ewelina
13. Ryszkiewicz Marta
14. Sadowska Justyna
15. Seredyńska Anna
16. Siekalska Marta
17. Siemiatowska Justyna
18. Sokołowska Magdalena
19. Szałaj Bartosz
20. Śledź Aurelia
21. Witczak Izabella

 

 

góra

ROK 1996

Klasa VIII a
Wychowawca: mgr Ewa Wołczek- Bury

1. Bajor Małgorzata
2. Bober Marta
3.
4. Den Tomasz
5. Gierak Paweł
6. Grzebielucha Monika
7. Harendarz Marzena
8. Hosiawa Aneta
9. Józefczak Justyna
10. Juńczyk Tomasz
11. Kopta Wojciech
12. Lipińska Agnieszka
13. Matejkowska Małgorzata
14. Mikulska Agata
15. Sawicka Karolina
16. Semla Mariusz
17. Starowicz Piotr
18. Szawara Daniel
19. Świderska Izabela
20. Tomkiewicz Agnieszka
21. Urbański Jakub
22. Wakuła Elwira
23. Warsewicz Piotr
24. Zięba Elżbieta
25. Zugaj Magdalena

Klasa VIII b
Wychowawca: Małgorzata Trzuskawska

1. Brągoszewski Marcin
2. Chłopicki Paweł
3. Chodorowska Anna
4. Chruścicki Marcin
5. Ciesielski Adam
6. Dzieńdziara Anna
7. Gielnik Arkadiusz
8. Hawryluk Grzegorz
9. Kan Katarzyna
10. Majewska Beata
11. Markowski Marcin
12. Miziński Marcin
13. Nowak Łukasz
14. Pawlicha Marta
15. Popławski Marcin
16. Regulska Karolina
17. Reszka Patrycja
18. Ryczkowski Łukasz
19. Sochacka Anna
20. Szczepańska Joanna
21. Śliwińska Dominika
22. Wielonek Jacek
23. Zajdel Magdalena

Klasa VIII c
Wychowawca: Barbara Szatny

1. Bury Ewelina
2. Cechowska Agnieszka
3. Ciesielski Marcin
4. Cudo Jarosław
5. Gejsler Agnieszka
6. Golan Tomasz
7. Gronuś Karolina
8. Jaworski Jarosław
9. Kowalczuk Katarzyna
10. Majewski Karol
11. Makowska Małgorzata
12. Skokun Joanna
13. Strzelecki Sebastian
14. Sulej Lucyna
15. Szkarapat Janusz
16. Trybulińska Anna
17. Wiącek Anna
18. Witczak Daniel
19. Zielińska Karolina
20. Zieliński Arkadiusz
21. Żołądż Julita

Klasa VIII d
Wychowawca: Marzena Stachurska

1. Bednarz Sebastian
2. Bieżanek Mariusz
3. Burghardt Marcin
4. Fiodorów Marta
5. Grzebielucha Anna
6. Kantyka Arleta
7. Kaszuba Alicja
8. Klimas Krzysztof
9. Lewicz Agata
10. Mielnik Tomasz
11. Mieloch Aleksandra
12. Milczewska Małgorzata
13. Oleksy Kinga
14. Rodenko daniel
15. Seminowicz Magdalena
16. Słowikowska Ewa
17. Szałaj Magdalena
18. Wałęcki Tomasz
19. Warszawska Anna
20. Wasiakowska Agnieszka
21. Wójcik Joanna
22. Zielińska Iwona

 

 

góra

ROK 1997

Klasa VIII a
Wychowawca: Jadwiga Urbaniec

1. Alszko Paweł
2. Białek Bartosz
3. Bogdanowicz Sebastian
4. Chojnowska Małgorzata
5. Dzieńdziara Michał
6. Dziopa Marcin
7. Grudzińska Monika
8. Janiszewska Agata
9. Kalińska Monika
10. Kalisz Sebastian
11. Kowal Edyta
12. Kowala Monika
13. Kozłowski Dominik
14. Litniowska Elżbieta
15. Mikulska Sabina
16. Olejarczyk Łukasz
17. Pankiewicz Adam
18. Reszka Łukasz
19. Ryszelewska Agata
20. Skóra Adam
21. Solarek Marcin
22. Stwora Jacek
23. Wojdyga Justyna
24. Ziarniewicz Agnieszka

Klasa VIII b
Wychowawca: mgr Ewa Wołczek- Bury


1. Antonowicz Magda
2. Bąkowska Anna
3. Bugaj Daniel
4. Celanowska Monika
5. Daks Adrian
6. Drzazgowski Marek
7. Frąk Bartosz
8. Jarocka Anika
9. Józefczak Tomasz
10. Kozaczyński Grzegorz
11. Kujawski Tomasz
12. Magolan Joanna
13. Matczak Monika
14. Musiolik Sławomir
15. Rajchert Mariola
16. Stec Aleksandra
17. Superska Justyna
18. Świątkowska Dorota
19. Świniuch Tomasz
20. Trela Mariusz
21. Wąsik Andrzej
22. Zachorek Marlena
23. Zamojcin Marta

Klasa VIII c
Wychowawca: Jolanta Ginter

1. Bagrowska Hanna
2. Buganik Rafał
3. Dzienowagis Katarzyna
4. Gałgan Aleksandra
5. Najdek Agnieszka
6. Prus Patrycja
7. Rewaj Dawid
8. Rohde Katarzyna
9. Rybicki Dariusz
10. Ryszkiewicz Dariusz
11. Rzeszotarska Łucja
12. Sokołowska Joanna
13. Sokołowski Wawrzyniec
14. Stafecki Krzysztof
15. Szpienik Aleksandra
16. Ślipko Anna
17. Tuszyńska Agata
18. Wilk Joanna
19. Wójcik Małgorzata

Klasa VIII d
Wychowawca: mgr Zbigniew Białkowski

1. Buganik Daniel
2. Ciesielska Agnieszka
3. Ferszt Andrzej
4. Filipczyk Magdalena
5. Irska Aneta
6. Kacała Agnieszka
7. Karpowicz Olga
8. Kolanek Angelika
9. Krakowska Elżbieta
10. Kwaśniak Piotr
11. Lange Marta
12. Mańkowska Katarzyna
13. Martyniak Olga
14. Martynów Monika
15. Matuszewska Dorota
16. Matuszewski Piotr
17. Skóra Ewelina
18. Skrzypniak Aleksandra
19. Stefanowicz Małgorzata
20. Szczeszek Katarzyna
21. Wawrzynowicz Wojciech
22. Wójcik Justyna
23. Żołyński Marcin

Klasa VIII e
Wychowawca: Grzegorz Stachurski

1. Anklewicz Tomasz
2. Bartosik Agata
3. Bondos Mirosław
4. Husar Natalia
5. Jakubiak Paweł
6. Kilińska Sabina
7. Korczak Katarzyna
8. Kowalik Małgorzata
9. Kujawska Anna
10. Kulbacki Tomasz
11. Lasota Agnieszka
12. Markowska Izabela
13. Marunowska Edyta
14. Mutzbauer Artur
15. Otto Adriana
16. Pawłowska Danuta
17. Przyczyna Arkadiusz
18. Strelau Krzysztof
19. Śramski Waldemar
20. Tchoryk Marcin
21. Trzeciak Piotr
22. Wierzbowski Marcin
23. Wrzesińska Zofia
24. Wrzesiński Ryszard
25. Wysokińska Magdalena

 

 

góra

ROK 1998

Klasa VIII a
Wychowawca: Lucyna Siłko

1. Białko Tomasz
2. Chudzik Monika
3. Fulara Katarzyna
4. Gubernat Aleksandra
5. Hancyk Dorota
6. Hubica Marcin
7. Kawałko Justyna
8. Kopeć Jacek
9. Kowalik Aneta
10. Marchewka Krystian
11. Matusiewicz Paulina
12. Mirosław Tomasz
13. Muszalski Remigiusz
14. Nowak Adrian
15. Pawlik Magdalena
16. Pawłowicz Sebastian
17. Pawłowska Ewa
18. Rohde Tomasz
19. Selwat Bogumił
20. Siczyński Damian
21. Sinicka Agata
22. Słomka Dariusz
23. Sobczak Monika
24. Urbański Adam
25. Wałęcka Anna
26. Witkowski Krystian
27. Wróblewski Krystian

Klasa VIII b
Wychowawca: Zbigniew Białkowski

1. Adamkiewicz Anna
2. Chryplewicz Wojciech
3. Goletz Ewelina
4. Husar Renata
5. Jarocka Justyna
6. Juńczyk Paweł
7. Kocur Marcin
8. Kołosińska Milena
9. Korczak Agnieszka
10. Kozłowska Katarzyna
11. Kupraszewicz Anna
12. Kuźniar Dorota
13. Markowski Wojciech
14. Namaczyński Dariusz
15. Nowak Tomasz
16. Polkowska Barbara
17. Sroczyk Jakub
18. Starowicz Katarzyna
19. Szawara Tomasz
20. Szwarc Radosław
21. Szymański Marcin
22. Szymochnik Milena
23. Tomaszek Michał
24. Tutak Łukasz
25. Wojcieszak Radosław
26. Ziobro Tomasz

Klasa VIII c
Wychowawca: Jolanta Ginter

1. Andrzejewski Szymon
2. Cechowski Daniel
3. Chruścicki Mateusz
4. Figiel Agnieszka
5. Fiodorów Ewelina
6. Gałczyńska Agnieszka
7. Gronuś Emilia
8. Halat Marta
9. Halat Tomasz
10. Iwaniec Piotr
11. Jagusiak Marcin
12. Jeleń Adrian
13. Kowalik Paweł
14. Lange Justyna
15. Laskowiecka Ewelina
16. Marchewka Agnieszka
17. Milczewska Emilia
18. Opala Maciej
19. Rząsa Krzysztof
20. Seminowicz Dominik
21. Sokołowska Mariola
22. Sprus Łukasz
23. Szymonowicz Wioletta
24. Tutak Mariusz
25. Twerd Krzysztof
26. Wawrzynowicz Renata
27. Zrażek Łukasz

Klasa VIII d
Wychowawca: Lech Chlebba

1. Bednarz Emil
2. Bieżanek Izabela
3. Bury Justyna
4. Czajka Agnieszka
5. Daks Marek
6. Geisler Justyna
7. Gęsigóra Magdalena
8. Głowa Elżbieta
9. Hauszyld Jacek
10. Hołyńska Edyta
11. Kalińska Izabela
12. Kantyka Edyta
13. Krzyżak Radosław
14. Kubies Katarzyna
15. Lewicz Przemysław
16. Litniowski Rafał
17. Nowak Tomasz
18. Siekalski Tomasz
19. Skóra Grzegorz
20. Szamrak Anna
21. Szczeszek Konrad
22. Szeliga Robert
23. Trybulińska Julita
24. Wilk Emilia
25. Wilk Tomasz
26. Woźniak Marcin
27. Zielińska Małgorzata

 

 

góra

ROK 1999

Klasa VIII a
Wychowawca: mgr Bożena Adamowicz

1. Cielesz Anna
2. Hanusek Tomasz
3. Konopińska Monika
4. Laskowiecka Marta
5. Masztaler Sofia
6. Mikulski Jacek
7. Mitowski Maciej
8. Olko Justyna
9. Puławska Monika
10. Spiechowicz Anna
11. Stańczak Piotr
12. Szajna Karolina
13. Twerd Piotr
14. Wakuluk Katarzyna
15. Wieczerzyński Grzegorz
16. Wleklak Andrzej
17. Wójciak Dawid
18. Zieliński Radosław
19. Zugaj Marta

Klasa VIII b
Wychowawca: Urszula Dwornicka



1. Frelich Jarosław
2. Goliczko Rafał
3. Grotowska Irmina
4. Husar Monika
5. Jaskulska Renata
6. Kowalczyk Roman
7. Kowalik Marcin
8. Markulak Aneta
9. Maziarz Dominika
10. Mizińska Ewa
11. Nadrzycka Anna
12. Nieradka Kamila
13. Szatny Magdalena
14. Świątkowska Anna
15. Trzuskawski Bartosz
16. Wawrzyński Przemysław
17. Winczaruk Katarzyna



Klasa VIII c
Wychowawca: mgr Beata Słapek


1. Antonik Przemysław
2. Bartczak Tomasz
3. Czerwiński Rafał
4. Hajducki Krzysztof
5. Hancyk Adrianna
6. Juszkiewicz Przemysław
7. Kasiewicz Sylwia
8. Kołodziejczak Kamila
9. Kopeć Marta
10. Lech Paulina
11. Leźniewicz Barbara
12. Łuszcz Ewelina
13. Marunowska Mirosława
14. Matczak Maciej
15. Mikulski Grzegorz
16. Najdek Marcin
17. Sawicka Urszula
18. Siczyński Tomasz
19. Szafrański Łukasz
20. Szkielniuk Paweł
21. Śramski Grzegorz
22. Witkowska Kornelia
23. Zacharczuk Marcjanna
24. Żukowski Marcin

Klasa VI a
Wychowawca: Joanna Uchman

1. Bartczak Anna
2. Chomont Damian
3. Dmowska Justyna
4. Goleniewska Agata
5. Jasiewicz Jarosław
6. Juszkiewicz Patrycja
7. Kalińska Malwina
8. Kołodziejczak Bartosz
9. Kopeć Adam
10. Kuchnowska Sandra
11. Kurowski Jacek
12. Luzeńczyk Agata
13. Matejkowska Monika
14. Nowotny Karol
15. Pawłowska Irena
16. Piorunowski Paweł
17. Suszycki Damian
18. Urbańska Monika
19. Więk Kamila
20. Wysokińska Aleksandra
21. Zamora Dawid
22. Zema Katarzyna

Klasa VI b
Wychowawca: Barbara Szatny

1. Aleszczyk Maja
2. Alszko Malwina
3. Bielawska Żaneta
4. Bogdanowicz Marek
5. Bojdys Mirosława
6. Chłosta Mariusz
7. Dubińska Elżbieta
8. Grotowski Kamil
9. Grzesiak Patryk
10. Hałaburda Marta
11. Hosiawa Daria
12. Israel Marcel
13. Jakrzewska Justyna
14. Kitala Łukasz
15. Kubiak Monika
16. Leśniewska Agnieszka
17. Maćków Kamila
18. Masztaler Tania
19. Mielnik Łukasz
20. Moskwa Damian
21. Rojewski Dariusz
22. Starowicz Krzysztof
23. Strzelecka Ilona
24. Wróblewska Emilia
25. Żukowski Karol

Klasa VI c
Wychowawca: Marzena Stachurska

1. Balcer Adrian
2. Cechowska Justyna
3. Ciesielska Bożena
4. Gyża Agnieszka
5. Jakubiak Radosław
6. Janiszewska Oliwia
7. Jarocki Dawid
8. Klejbach Jacek
9. Kołtuniak Mariusz
10. Krakowski Daniel
11. Lech Marcin
12. Leśkiewicz Patrycja
13. Lewicz Łukasz
14. Lipińska Katarzyna
15. Markulak Piotr
16. Matuszewska Anna
17. Maziarz Piotr
18. Otto Urszula
19. Rewaj Justyna
20. Suszek Ida
21. Szczygieł Patrycja
22. Wójciak Grzegorz
23. Zając Ilona
24. Zatorska Natalia

 

 

góra

 

 

 

 

 

 

 

;)