.
Rok ukończenia szkoły

1980   1981  1982  1983  1984  1985  1986  1987  1988  1989

ROK 1980

Klasa VIII a
Wychowawca: Anna Chytroń

1. Błachowska Mariola
2. Cebula Grażyna
3. Drzyzga Dariusz
4. Dubieński Dariusz
5. Fura Mirosław
6. Galiński Waldemar
7. Gimpel Małgorzata
8. Jarmołowicz Mariola
9. Jeniec Bogdan
10. Jóźwiak Maria
11. Kaszkur Mariola
12. Kieler Waldemar
13. Kostrzewski Marek
14. Kośnik Jarosław
15. Kowalski Waldemar
16. Krawczyk Iwona
17. Maćkowska Ewa
18. Niezgoda Artur
19. Orzeszek Iwona
20. Pastucha Jolanta
21. Rewaj Halina
22. Różycka Maria
23. Rumak Marek
24. Siemińska Mariola
25. Szkarapat Stanisław
26. Szmulewicz Grażyna
27. Śmiglewski Zbigniew
28. Wasiński Radosław
29. Wójcik Tomasz
30. Zając Mirosław
31. Zomer Małgorzata

Klasa VIII b

Wychowawca: Maria Stefańska

1. Bartoszewicz Ewa
2. Buganik Wacław
3. Czarna Elżbieta
4. Dąbrowski Waldemar
5. Delost Urszula
6. Dembek Renata
7. Dinowska Elżbieta
8. Drozdek Jan
9. Drozdek Zygmunt
10. Górniak Mirosław
11. Grot Katarzyna
12. Kosiorowski Kazimierz
13. Kowal Wiesława
14. Kupis Elżbieta
15. Kurek Katarzyna
16. Kwiatkowska Beata
17. Malecza Marek
18. Mazurek Artur
19. Mikulska Mariola
20. Najdek Krystyna
21. Olejniczak Adam
22. Płaczaszek Lucyna
23. Prus Dariusz
24. Prusaczyk Mirosława
25. Remlein Mariola
26. Smorongiewicz Hubert
27. Szczygło Józefa
28. Trzcionkowska Małgorzata
29. Tusińska Renata
30. Waczkowski Jacek
31. Więckowicz Jolanta
32. Żuk Dariusz

Klasa VIII c
Wychowawca: Eugeniusz Stefański

1. Białowąs Urszula
2. Czechowska Marzena
3. Góral Grażyna
4. Grzesiuk Bogdan
5. Haniszewska Irena
6. Hanka Mirosława
7. Janowicz Henryk
8. Kasperek Elżbieta
9. Kocur Bożena
10. Kuzio Grażyna
11. Lechowicz Monika
12. Maniora Piotr
13. Nowosiad Krystyna
14. Palcat Antoni
15. Rewaj Anna
16. Senger Piotr
17. Sieradzka Jolanta
18. Sieradzki Janusz
19. Słotwiński Dariusz
20. Sokołowska Dorota
21. Staszyńska Janina
22. Suszycka Czesława
23. Telążka Zenon
24. Tworek Małgorzata
25. Wiąz Wojciech
26. Więcław Renata
27. Wiśniewski Edmund
28. Włodarczyk Beata
29. Wojcieszek Grzegorz

 

góra

ROK 1982

Klasa VIII a
Wychowawca: Zofia Białkowska

1. Chmielewski Andrzej
2. Czarnowska Wiesława
3. Drążkowski Jarosław
4. Frąckowiak Renata
5. Grzelak Mariola
6. Haczkiewicz Roman
7. Hercuń Jan
8. Kondek Waldemar
9. Krawiec Marek
10. Kukowska Danuta
11. Kulpa Marzanna
12. Mokrzycka Wioletta
13. Nowak Dariusz
14. Pomaski Marek
15. Santowska Dorota
16. Smulski Andrzej
17. Weryszko Marek
18. Więcław Justyn
19. Wysokiński Jacek
20. Zator Jarosław

Klasa VIII b
Wychowawca: Mirosława Pernal

1. Aleszczyk Marek
2. Babut Wiesław
3. Banyś Beata
4. Barej Zbigniew
5. Bury Grzegorz
6. Fura Janusz
7. Kanak Teresa
8. Kohnke Marek
9. Krajnik Elżbieta
10. Kurek Tomasz
11. Laskowiecki Zbigniew
12. Maniora Małgorzata
13. Mazurek Małgorzata
14. Mielnik Marek
15. Nawój Bożena
16. Polewski Grzegorz
17. Rękoś Mariusz
18. Szczęsna Bożena
19. Wojtów Krzysztof
20. Zubczyński Robert
 

góra



ROK 1983

Klasa VIII
Wychowawca Stanisław Kiernicki

1. Bandos Mariusz
2. Bartuś Elżbieta
3. Białko Bogusław
4. Budrewicz Beata
5. Chmielewska Renata
6. Czader Wioletta
7. Czapla Anna
8. Dąbek Krzysztof
9. Duchno Anna
10. Duchno Piotr
11. Hanysz Wiesław
12. Jagieła Elżbieta
13. Kabacińska Beata
14. Kania Mariusz
15. Krawczyk Dariusz
16. Krawczyk Dorota
17. Krupecki Robert
18. Kukowka Dariusz
19. Laskowski Jacek
20. Mikołajczak Dariusz
21. Nawrocka Dorota
22. Papierz Andrzej
23. Rabenda Mariusz
24. Ratka Ewa
25. Salamon Anna
26. Semkło Robert
27. Sucka Katarzyna
28. Szady Jarosław
29. Szczęsna Bożena
 

 

góra

ROK 1984

Klasa VIII a


Powiększ


Wychowawca: Bożena Wolska


1. Grodecka Anna
2. Grzebielucha Marian
3. Jabłońska Anna
4. Jankowska Iwona
5. Jeniec Ryszard
6. Kania Marzena
7. Kasper Jerzy
8. Kieler Piotr
9. Maksymowicz Radosław
10. Malecza Małgorzata
11. Marszewska Wioletta
12. Pelc Anna
13. Polak Jan
14. Sadłowski Roman
15. Salewicz Joanna
16. Starak Agnieszka
17. Szopa Małgorzata
18. Terpiłowska Jadwiga
19. Wieczerzyńska Bogumiła
20. Woźnicka Wioletta

Klasa VIII b


Powiększ


Wychowawca: mgr Ewa Wołczek


1. Chmielewska Agata
2. Darmochwał Robert
3. Dawidów Edyta
4. Drozdek Dorota
5. Jasek Artur
6. Kamiński Artur
7. Korpan Krzysztof
8. Krajnik Marzena
9. Krawczyk Grażyna
10. Ludowicz Zbigniew
11. Piwińska Anna
12. Polcyn Iwona
13. Ratka Dorota
14. Szablewska Jolanta
15. Szymański Dariusz
16. Walczak Katarzyna
17. Wawrzyniak Marzena
18. Wiszniewska Małgorzata

 

 

góra

ROK 1985

Klasa VIII a


Powiększ


Wychowawca: Helena Kazanecka


1. Bańska Beata
2. Bieńkowska Iwona
3. Januszko Ewa
4. Krajnik Irena
5. Krupecka Małgorzata
6. Lewandowski Marek
7. Majewska Edyta
8. Maroszek Grzegorz
9. Maziarz Małgorzata
10. Mikołajczak Monika
11. Motyka Małgorzata
12. Otoka Beata
13. Rom Jarosław
14. Rusin Renata
15. Salewicz Edyta
16. Schonfelder Zbigniew
17. Semkło Waldemar
18. Sopała Mirosława
19. Stefańska Beata
20. Synoradzki Robert
21. Szmulewicz Beata
22. Śliżewski Janusz
23. Śramski Robert
24. Traczyk Wioletta
25. Wawrzyniak Małgorzata

Klasa VIII b


Powiększ


Wychowawca: Mirosława Pernal

1. Białota Edyta
2. Blajer Barbara
3. Drozdek Ireneusz
4. Dutczak Robert
5. Hołysz Jolanta
6. Jonak Beata
7. Jurek Beata
8. Kałmuczak Beata
9. Kazanecka Aleksandra
10. Krawczyk Anna
11. Lęcznar Beata
12. Łęcka Iwona
13. Małucka Marzena
14. Mariańczyk Renata
15. Matlakowski Andrzej
16. Michalska Iwona
17. Mutka Anna
18. Piękoś Jarosław
19. Płuciennikowska Anna
20. Poprawski Krzysztof
21. Raczkiewicz Andrzej
22. Świerczyński Paweł
23. Tomkiewicz Jolanta
24. Trzeciak Krzysztof
25. Woźniak Krzysztof
26. Żeleźny Robert

 

 

góra

ROK 1986

Klasa VIII a
Wychowawca: Zofia Białkowska

1. Bąkowska Iwona
2. Bicka Anna
3. Brodzik Sylwia
4. Gałysa Dorota
5. Gąsiorowski Jacek
6. Grabowski Piotr
7. Gurgul Mariusz
8. Guzenda Krzysztof
9. Irisik Adam
10. Jabczuga Agnieszka
11. Kaczmarski Krzysztof
12. Kluska Agnieszka
13. Kowalczyk Wioletta
14. Krupecki Dariusz
15. Kulikowski Jarosław
16. Laskowiecki Andrzej
17. Lubasiński Krzysztof
18. Maksymowicz Joanna
19. Marciniak Beata
20. Pach Beata
21. Popielec Wiesława
22. Ratka Katarzyna
23. Różanowski Tomasz
24. Sapińska Grażyna
25. Semkło Agnieszka
26. Sikora Krzysztof
27. Sowa Krzysztof
28. Świnka Renata
29. Trębicka Małgorzata
30. Wałęsa Danuta
31. Wojciechowska Ewa

Klasa VIII b
Wychowawca: Józefa Świerzko

1. Antonowicz Agnieszka
2. Dobrochłop Piotr
3. Goluch Sławomir
4. Gwiździł Anna
5. Hentsz Mariusz
6. Igras katarzyna
7. Jednoróg Edyta
8. Judek Elżbieta
9. Kątowska Edyta
10. Kulka Leszek
11. Kulka Piotr
12. Libuda Beata
13. Łuniew Dariusz
14. Mruk Anna
15. Muszyński Robert
16. Nowaczyński Paweł
17. Nowak Artur
18. Pawłowska Wioleta
19. Piechocka Alicja
20. Puchalski Robert
21. Pyczel Beata
22. Szablewska Ewa
23. Szkielniuk Katarzyna
24. Śliżewski Stanisław
25. Taczkowski Arkadiusz
26. Tkacz Leszek
27. Tomaszewska Eugenia
28. Urbanik Robert
29. Wyrębski Jacek
30. Zając Iwona

 

 

góra

ROK 1987

Klasa VIII a
Wychowawca: Jolanta Urban

1. Blajer Dariusz
2. Bojczuk Grzegorz
3. Chwastek Przemysław
4. Franczyk Paweł
5. Grabowska Mariola
6. Hnatuśko Sebastian
7. Irisik Mirosław
8. Jabłoński Roman
9. Jakubiak Aneta
10. Janowski Dariusz
11. Jastrzębowska Joanna
12. Kazaryn Artur
13. Kazimierska Kamila
14. Maksymienko Sebastian
15. Maksymowicz Agnieszka
16. Rybicka Małgorzata
17. Sadowski Jacek
18. Szczerba Agnieszka
19. Śliżewski Ryszard
20. Świder Leszek
21. Święcicka Anna
22. Wróblewski Leszek
23. Zub Agnieszka

Klasa VIII b
Wychowawca: Krystyna Maj

1. Bański Tomasz
2. Blajer Krzysztof
3. Błoniarz Jarosław
4. Cheba Elżbieta
5. Czekan Piotr
6. Dawidów Beata
7. Filipczyk Ewa
8. Jasek Anna
9. Kędzierska Agnieszka
10. Korpan Krystyna
11. Kowal Robert
12. Krygier Marek
13. Łączka Dorota
14. Marciniak Małgorzata
15. Martnów Edyta
16. Mruk Tomasz
17. Niekało Beata
18. Nowak Mirosław
19. Różewski Marcin
20. Simińska Maria
21. Sokołowski Piotr
22. Spychała Andrzej
23. Szymański Artur
24. Świerczyński Jan

Klasa VIII c
Wychowawca: Roman Krzewina

1. Andrulewicz Krzysztof
2. Bartyzel Beata
3. Cecuła Dorota
4. Gałązka Ewa
5. Gałwa Ewa
6. Harendarz Artur
7. Jonak Robert
8. Kaniewski Maciej
9. Kępa Artur
10. Kowal Małgorzata
11. Kozak Izabella
12. Kurzeja Sławomir
13. Mildyn Katarzyna
14. Nowak Agnieszka
15. Owsianny Paweł
16. Piątek Mariusz
17. Piwiński Krzysztof
18. Saleniuk Piotr
19. Szpienik Maciej
20. Trzopek Magdalena
21. Urbanik Piotr
22. Zakręt Kornelia
23. Znamirowska Joanna

 

 

góra

ROK 1988

Klasa VIII a
Wychowawca: Krystyna Błaziak

1. Baranowski Daniel
2. Bielewicz Andrzej
3. Bryczko Anna
4. Bryczko Klaudia
5. Chwalisz Magdalena
6. Dziedzina Katarzyna
7. Jarmołowicz Robert
8. Juszkiewicz Katarzyna
9. Kowalowa Ewelina
10. Kowalski Adam
11. Kryków Mariusz
12. Lenk Tomasz
13. Łuniew Wioletta
14. Matusiewicz Robert
15. Mutka Adam
16. Palcat Krzysztof
17. Pokrop Wojciech
18. Rozwadowska Monika
19. Sitko Katarzyna
20. Sitko Piotr
21. Skowrońska Agnieszka
22. Słowikowski Mariusz
23. Stebnicka Sylwia
24. Stepaniuk Łucja
25. Wojciechowski Krzysztof
26. Wojtczak Agnieszka
27. Wolska Eliza
28. Zych Robert

Klasa VIII b


Powiększ


Wychowawca: Lucyna Siłko

1. Aksamitowski Wojciech
2. Barej Zdzisław
3. Bekierz Małgorzata
4. Białota Robert
5. Blajer Mariusz
6. Bojko Marzena
7. Borysionek Adam
8. Drożyńska Izabela
9. Filiczkowski Jarosław
10. Filipowicz Ewa
11. Gandzel Iwona
12. Gembka Beata
13. Janik Joanna
14. Kalinowski Robert
15. Kaszuba Roman
16. Kruszewski Rafał
17. Michalska Sylwia
18. Otoka Daniel
19. Pach Katarzyna
20. Palik Iwona
21. Pawłowski Adam
22. Puzyrewska Elżbieta
23. Rejdaszko Robert
24. Romuk Kamila
25. Rostek Artur
26. Sikora Anna
27. Strzelecka Grazyna
28. Szmulewicz Izabela
29. Traczyk Agnieszka
30. Tutur Robert
31. Walczak Krzysztof
32. Wolak Wioletta

Klasa VIII c
Wychowawca: Ewa Wołczek

1. Berniker Przemysław
2. Biały Monika
3. Chmielewska Katarzyna
4. Chmielewski Artur
5. Czaja Adam
6. Gałązka Robert
7. Gołuch Magdalena
8. Ilków Janusz
9. Jabłońska Małgorzata
10. Jaworska Magdalena
11. Jezioro Elżbieta
12. Kluska Mariusz
13. Krawczyk Leszek
14. Marzec Małgorzata
15. Matlakowska Ewa
16. Motyka Teresa
17. Mucha Artur
18. Otto Mariusz
19. Pawlak Marzena
20. Połaniecka Małgorzata
21. Puchalski Piotr
22. Pułaczewska Ewa
23. Rulewska Aneta
24. Rynkowska Wioletta
25. Sokołowski Norbert
26. Sopała Jacek
27. Strugaru Andrzej
28. Śmiech Sebastian
29. Tkacz Małgorzata
30. Wnukowska Sylwia
31. Wojciechowska Dorota
32. Zaleski Robert

 

 

góra

ROK 1989

Klasa VIIIa
Wychowawca: Iwona Darowska

1. Barański Tomasz
2. Blajer Artur
3. Błaziak Mariusz
4. Drożdżyńska Marta
5. Felsztyńska Izabela
6. Fulara Aneta
7. Jasinowska Aleksandra
8. Judek Radosław
9. Kowalik Anna
10. Krygier Robert
11. Kubiak Mariusz
12. Kuc Przemysław
13. Kurek Danuta
14. Kurowski Grzegorz
15. Marciniak Tomasz
16. Peksa Mariusz
17. Pękała Alicja
18. Rabenda Sławomir
19. Różycki Dariusz
20. Rzeźwicka Dorota
21. Sadecka Małgorzata
22. Sroczyk Magdalena
23. Szatny Hubert
24. Taczkowski Ryszard
25. Tchoryk Marzena
26. Traczyk Mariusz
27. Trzeciakowski Daniel
28. Weber Anna
29. Wojdyga Ewa

Klasa VIII b
Wychowawca: Joanna Uchman

1. Chodorowska Agnieszka
2. Chodorowski Piotr
3. Czekan Dorota
4. Dutczak Leszek
5. Figaj Arkadiusz
6. Gurgul Ewa
7. Jędrysek Dawid
8. Kędzierski Jarosław
9. Konecka Iwona
10. Kosiarska Anita
11. Kurek Krzysztof
12. Kurzeja Małgorzata
13. Leńczyk Jolanta
14. Majos Marcin
15. Mruk Jacek
16. Nijakowska Edyta
17. Nowicki Robert
18. Opioła Angelika
19. Pelc Beata
20. Rewaj Zuzanna
21. Rozwadowska Ewa
22. Rożewski Bartosz
23. Sokołowski Paweł
24. Świerzko Jerzy
25. Żelazowski Rafał

Klasa VIII c
Wychowawca: Aleksander Kazanecki

1. Bielawska Edyta
2. Bożek Mirosław
3. Burzyńska Izabela
4. Czapla Edyta
5. Dobersztajn Agnieszka
6. Dudek Eliza
7. Giebień Anna
8. Gira Maria
9. Grabowski Ireneusz
10. Grajek Wiesław
11. Klimczuk Radosław
12. Lewandowska Marlena
13. Marcisiak Anna
14. Paczkowska Anita
15. Paluchowicz Dorota
16. Ryś Mariusz
17. Selmaszek Beata
18. Sikorski Mariusz
19. Szczepaniuk Piotr
20. Szpienik Anna
21. Śliwiński Przemysław
22. Śmiech Sylwia
23. Wardyn Tomasz
24. Wardziński Artur
25. Zawadzki Tomasz

Klasa VIII d
Wychowawca: Małgorzata Marczuk

1. Boczek Agnieszka
2. Ciszek Anna
3. Formanowski Krzysztof
4. Jakubas Dominik
5. Jastrzębowska Grażyna
6. Kontowicz Jarosław
7. Kuczyński Grzegorz
8. Kulas Edyta
9. Malinowska Aneta
10. Maszlong Marek
11. Milewska Anna
12. Milewska Ewa
13. Miszczuk Monika
14. Nowak Ryszard
15. Pawłowska Ewa
16. Sikora Dariusz
17. Sikorski Jarosław
18. Stępień Anna
19. Szczepanik Żaneta
20. Woźniak Iwona
21. Woźnicka Anna
22. Wrona Dorota

 

 

góra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;)