.
Rok ukończenia szkoły

1970   1971  1972  1973  1974  1975  1976  1977  1978  1979

 

ROK 1970

Klasa VIII a
Wychowawca: Janina Cieślik

1. Biesiadecki Sylwester
2. Bojko Witold
3. Bujkiewicz Zbigniew
4. Chodań Eugeniusz
5. Ditrych Marek
6. Dryjer Barbara
7. Faligowski Andrzej
8. Fridrich Sławomir
9. Guciak Danuta
10. Iwaniak Ryszard
11. Jakubiak Elżbieta
12. Jurasik Halina
13. Kalinowska Ewa
14. Kozak Zbigniew
15. Krawczyk Janusz
16. Królak Dariusz
17. Krzywdzińska Alojza
18. Kujawska Bożena
19. Kuźniar Leonard
20. Lewandowski Andrzej
21. Łatacz Genowefa
22. Martyniak Grażyna
23. Pol Irena
24. Siewko Janina
25. Sitek Alicja
26. Sobieraj Andrzej
27. Sroka Grażyna
28. Starek Andrzej
29. Starek Jerzy
30. Starzyński Stanisław
31. Włodarczak Józef
32. Wojtowicz Zbigniew
33. Wróblewska Grażyna
34. Zaleszczenko Ewa
35. Zawadzki Eugeniusz
36. Ziemkiewicz Janusz
37. Żukowska Izabella
 

Klasa VIII b
Wychowawca: Alfreda Rak

1. Bartnikowska Krystyna
2. Bartosik Krzysztof
3. Bednarska Aleksandra
4. Bielawska Krystyna
5. Borkowska Helena
6. Choma Eugeniusz
7. Daks Zbigniew
8. Dawrzuk Adam
9. Duraj Mieczysław
10. Fira Stanisław
11. Golz Adam
12. Grodecka Danuta
13. Grodecka Maria
14. Grządziel Barbara
15. Grzebielucha Jan
16. Grzebielucha Marian
17. Irzyk Aleksandra
18. Janik Janusz
19. Kędzierewicz Halina
20. Krzywicki Antoni
21. Kuźniar Krystyna
22. Malawko Jolanta
23. Michalak Zygmunt
24. Miksa Tomasz
25. Muzylak Ryszard
26. Rudak Janina
27. Semla Jerzy
28. Siedlerski Tadeusz
29. Sieprawska Barbara
30. Siwik Zbigniew
31. Szczepańska Bożena
32. Szymański Wiesław
33. Tuszyński Jerzy
34. Twardowska Grażyna
35. Żaba Lechosław

Klasa VIII c
Wychowawca: Hermina Nadwodna

1. Adamusik Jerzy
2. Bera Teresa
3. Czapka Irena
4. Daszkiewicz Edward
5. Drozd Andrzej
6. Fura Waldemar
7. Jednoróg Czesław
8. Kopystyński Andrzej
9. Kowalczyk Ewa
10. Kowalik Andrzej
11. Kowalski Zbigniew
12. Kozaczyński Władysław
13. Kulas Władysław
14. Kułaczkowska Krystyna
15. Kuropatwa Teresa
16. Kurpiewska Regina
17. Kwaśniak Piotr
18. Linczewski Jan
19. Luzeńczyk Jadwiga
20. Malaszewska Danuta
21. Marglewski Krzysztof
22. Mazur Henryka
23. Michalak Regina
24. Rogala Grażyna
25. Siedlecka Halina
26. Sierpina Iwona
27. Sucha Urszula
28. Szarłowski Zbigniew
29. Szot Eugeniusz
30. Winczaruk Edward
31. Wróblewska Władysława
32. Zaniewski Franciszek

 

góra

ROK 1971

Klasa VIII a
Wychowawca: Maria Stachurska

1. Andryszak Bernardyna
2. Beńka Małgorzata
3. Brzeziański Bogdan
4. Chodań Andrzej
5. Chojnowski Zbigniew
6. Ditrych Alicja
7. Dryjer Ewa
8. Kondratowicz Irena
9. Krężel Ewa
10. Książek Krystyna
11. Kublicka Maria
12. Łomot Marek
13. Machalica Irena
14. Marchewka Piotr
15. Marcisiak Zbigniew
16. Mazur Elżbieta
17. Miernik Krystyna
18. Milewski Franciszek
19. Ochał Grażyna
20. Pankiewicz Ryszard
21. Pulikowski Leszek
22. Romankiewicz Andrzej
23. Rymiszewski Henryk
24. Skóra Zdzisław
25. Sroczyk Bogdan
26. Szczęch Maria
27. Świątkowski Ryszard
28. Wieczerzyński Stanisław
29. Wieprzkowicz Czesława
30. Wolman Waldemar
31. Ziobro Jerzy

Klasa VIII b
Wychowawca: Hermina Nadwodna

1. Bajor Czesław
2. Borucka Grażyna
3. Burkart Irena
4. Bystrowska Urszula
5. Choma Olga
6. Chuda Emilia
7. Chudy Bogusław
8. Dąbek Andrzej
9. Detko Barbara
10. Głód Mariusz
11. Golz Elżbieta
12. Harłukowicz Zbigniew
13. Hauszyld Jadwiga
14. Janik Jolanta
15. Jeszke Jarosław
16. Kolanek Edward
17. Kosiorowska Maria
18. Migda Elżbieta
19. Młyńczak Maria
20. Morek Władysław
21. Pac Regina
22. Puchalska Ewa
23. Starczewski Michał
24. Strukowski Zbigniew
25. Szymszon Jadwiga
26. Welh Bronisław
27. Weltrowska Ewa
28. Zarzycki Krzysztof
29. Zator Grażyna
30. Zubkowicz Roman
31. Żukowski Ryszard

Klasa VIII c
Wychowawca: Józef Ziaja

1. Andruszewska Halina
2. Bieniaszek Elżbieta
3. Delost Bolesław
4. Drozd Jan
5. Frątczak Krystyna
6. Gontarz Mieczysława
7. Górniak Danuta
8. Jaroszyńska Urszula
9. Jaroszyński Andrzej
10. Kasperowicz Ewa
11. Kowalski Andrzej
12. Kuźniar Irena
13. Makowski Jan
14. Malinowski Mirosław
15. Markiewicz Barbara
16. Maziarz Alicja
17. Mielczarek Krystyna
18. Mielnik Władysław
19. Mucha Urszula
20. Olender Jan
21. Orman Edward
22. Poroszewska Krystyna
23. Puczek Krzysztof
24. Rygiel Piotr
25. Strajch Stanisława
26. Suchojad Sławomir
27. Szewczyk Ryszard
28. Szmidt Zbigniew
29. Szymczak Zbigniew
30. Świniuch Henryk
31. Tylska Grażyna

 

góra

ROK 1972

Klasa VIII a
Wychowawca: Stanisława Lange

1. Adamusik Ryszard
2. Andrysiak Mirosław
3. Backiel Halina
4. Binder Krzysztof
5. Bojko Sławomir
6. Domański Zbigniew
7. Dubicka Jolanta
8. Engelmajer Robert
9. Glondys Renata
10. Górniak Krystyna
11. Jaworska Teresa
12. Jefimow Teresa
13. Kobylińska Renata
14. Krasna Jadwiga
15. Krawczyńska Danuta
16. Krygier Tadeusz
17. Magolan Bogumiła
18. Muzylak Jerzy
19. Niechwiadowicz Henryk
20. Piwowar Edward
21. Przybylski Zenon
22. Pudełko Marek
23. Rozwadowska Alicja
24. Rutkowski Grzegorz
25. Skórski Stanisław
26. Sokołowski Andrzej
27. Sowiński Paweł
28. Strajch Lucyna
29. Szwedowicz Teresa
30. Werno Jacek
31. Witkowska Elżbieta
32. Wojtczak Danuta
33. Zawadzki Bartłomiej

Klasa VIII b
Wychowawca: Maria Wionczek


1. Arciszewska Krystyna
2. Bańska Krystyna
3. Bober Mieczysław
4. Bober Stanisław
5. Bryniarska Romana
6. Chudy Jarosław
7. Drążkowska Bożena
8. Fus Aleksandra
9. Golemba Zenon
10. Jarema Aleksandra
11. Kaczorowski Krzysztof
12. Karwat Elżbieta
13. Kołtun Witold
14. Kowalski Wiesław
15. Królak Bożena
16. Kujda Zdzisław
17. Leśniewicz Bożena
18. Luzeńczyk Andrzej
19. Marchewka Ryszard
20. Mielczarek Renata
21. Mirek Józefa
22. Nickowski Jerzy
23. Nowak Zdzisław
24. Sobieraj Eugeniusz
25. Stefaniak Ewa
26. Stopyra Ryszard
27. Strukowski Michał
28. Szarłowska Danuta
29. Szymszon Andrzej
30. Śramski Czesław
31. Tomaszewicz Zdzisław
32. Tylska Bożena
33. Widziński Zbigniew
34. Wnorowska Bożena
35. Zator Zdzisław
36. Zomer Ryszard

Klasa VIII c
Wychowawca: Wanda Cichosz

1. Adamczyk Józef
2. Cochła Zbigniew
3. Dołęga Monika
4. Drygier Adam
5. Durek Elżbieta
6. Górska Grażyna
7. Graczyk Jolanta
8. Guciak Bożena
9. Jackowska Elżbieta
10. Janik Krzysztof
11. Jarlaczyk Teresa
12. Jędrzejczyk Ryszard
13. Kaleta Krystyna
14. Krężel Paweł
15. Kuczak Janina
16. Kumanowska Jolanta
17. Kuźniar Wiesława
18. Kwaśnik Maria
19. Leźniewicz Andrzej
20. Łaskorzewski Tadeusz
21. Marunowski Mirosław
22. Mastalerz Ewa
23. Matusiewicz Eugeniusz
24. Matuszewska Małgorzata
25. Ochał Józef
26. Olender Maria
27. Pietrzak Włodzimierz
28. Przybyło Leszek
29. Rakowska Celina
30. Rychel Ewa
31. Skoczylas Mieczysław
32. Skoczylas Mirosław
33. Sucha Wiesława
34. Szczęch Andrzej
35. Śmigała Andrzej
36. Ułanowicz Janusz
37. Wasiak Jolanta
38. Zugaj Jerzy
39. Zwiercan Tomasz

 

góra

ROK 1973

Klasa VIII a
Wychowawca: Kazimierz Koczorowski

1. Belka Halina
2. Budnik Marek
3. Cherubińska Barbara
4. Chodań Jerzy
5. Chodur Teresa
6. Drążek Bogdan
7. Fridrich Zbigniew
8. Jarmołowicz Czesław
9. Kiełbasa Adam
10. Kochman Elżbieta
11. Krawczyk Elżbieta
12. Mach Jerzy
13. Marcisiak Wiesława
14. Marglewska Mariola
15. Markiewicz Ewa
16. Narożniak Barbara
17. Nowak Roman
18. Ochoński Jarosław
19. Ozga Ewa
20. Paluch Irena
21. Piórkowska Ewa
22. Polasz Irena
23. Przybylski Jan
24. Rożuk Elżbieta
25. Ryfa Grażyna
26. Sabat Benedykt
27. Sarzyńska Danuta
28. Sitek Elżbieta
29. Starczewska Elżbieta
30. Stocki Roman
31. Szwedowicz Elida
32. Szymański Leszek
33. Śramska Barbara
34. Tokarska Małgorzata
35. Trojniar Piotr
36. Uracz Ewa
37. Wołodkiewicz Jolanta
38. Zielińska Ewa
39. Żukowska Barbara

Klasa VIII b
Wychowawca: Grażyna Kalinowska

1. Bartliński Waldemar
2. Bera Tadeusz
3. Bieliński Józef
4. Bober Alicja
5. Bober Czesława
6. Daks Ryszard
7. Dembek Maria
8. Domaradzki Jerzy
9. Drążkowski Janusz
10. Grykiel Irena
11. Janda Ryszard
12. Janda Zdzisław
13. Jędrzejczak Urszula
14. Klis Grażyna
15. Kowalik Janusz
16. Krzos Jan
17. Kublicki Janusz
18. Kułaczkowski Tadeusz
19. Kurpiewski Krzysztof
20. Kuzaka Andrzej
21. Lew Urszula
22. Marchewka Marek
23. Marcisiak Elżbieta
24. Maruszczak Wiesława
25. Mazur Danuta
26. Mazur Janina
27. Migda Wojciech
28. Milewska Bożena
29. Niezgoda Jerzy
30. Pawlik Marek
31. Podleśna Danuta
32. Stolarczyk Mirosław
33. Surgunt Alina
34. Świniuch Czesław
35. Świnuch Danuta
36. Wieprzkowicz Andrzej
37. Zębala Paweł

Klasa VIII c
Wychowawca: Elżbieta Malinowska

1. Beńka Alicja
2. Białko Wiesława
3. Biesiadecka Barbara
4. Borkowska Alina
5. Brzezińska Ewa
6. Daszkiewicz Zbigniew
7. Drab Elżbieta
8. Fira Elżbieta
9. Gęściak Maria
10. Haczkowski Zbigniew
11. Horiszny Mieczysław
12. Hrycej Elżbieta
13. Jaroszyński Henryk
14. Kieres Wiesława
15. Koczocik Ryszard
16. Konstanty Ryszard
17. Kraczko Bronisław
18. Krukowski Leszek
19. Kubas Janusz
20. Kujda Marek
21. Kwiatek Grażyna
22. Mazur Janusz
23. Młyńczak Kazimierz
24. Pietrzak Marek
25. Rewucki Mirosław
26. Romankiewicz Krzysztof
27. Rucińska Iwona
28. Rudak Jadwiga
29. Siedlerski Roman
30. Skowrońska Ewa
31. Szakiel Bronisław
32. Szymochnik Jerzy
33. Szymochnik Leszek
34. Urban Wiesław
35. Winturska Mirosława
36. Wolanin Mirosław
37. Ziobro Irena
38. Żyworonek Adam

 

góra

ROK 1974

Klasa VIII a
Wychowawca: Anna Ćwirta

1. Ambroziak Jolanta
2. Bajda Elżbieta
3. Bobrowska Ewa
4. Czarny Piotr
5. Dembek Bożena
6. Drzyzga Janusz
7. Ewiak Elżbieta
8. Filipski Karol
9. Fridrich Wiesława
10. Gaszczyńska Danuta
11. Godlewski Henryk
12. Gronek Bogusław
13. Gwiazda Józef
14. Janik Elżbieta
15. Kaczmarek Maria
16. Kaczorowska Renata
17. Kolignan Mirosław
18. Konstanty Alicja
19. Kulas Krystyna
20. Kurek Kazimierz
21. Mazur Małgorzata
22. Mielczarek Wiesława
23. Mirska Alicja
24. Nowotny Marek
25. Penkal Sławomir
26. Rychel Mariola
27. Stachowicz Urszula
28. Stefańska Barbara
29. Stocka Danuta
30. Szymczyk Anna
31. Śliwak Bogusław
32. Weltrowska Barbara
33. Wilczyńska Gabriela
34. Wójcik Sławomir
35. Zrażek Zbigniew
36. Żembrowska Grażyna

Klasa VIII b
Wychowawca: Maria Piórkowska

1. Adamski Piotr
2. Bera Henryk
3. Błaszczyk Krzysztof
4. Bogoń Ewa
5. Buganik Franciszek
6. Buganik Maria
7. Ciszewski Krzysztof
8. Cupiał Stanisław
9. Daszkiewicz Mirosław
10. Dubicka Halina
11. Duraj Aleksandra
12. Fus Beata
13. Hanysz Alicja
14. Hauszyld Krystyna
15. Kajder Regina
16. Kędzierewicz Zbigniew
17. Kłusek Magdalena
18. Majewski Zygmunt
19. Matlak Zbigniew
20. Matzbauer Halina
21. Prus Pelagia
22. Rogala Anna
23. Seredyński Robert
24. Sieprawska Wiesława
25. Skowrońska Halina
26. Skóra Krystyna
27. Stocki Roman
28. Szot Elżbieta
29. Ułanowicz Lech
30. Urbanik Wiesław
31. Zawada Franciszek

Klasa VIII c
Wychowawca: Alicja Pałka

1. Antonik Jadwiga
2. Bober Danuta
3. Brycka Izabella
4. Chodur Janusz
5. Delost Witold
6. Dybich – Tarnogrodzka Grażyna
7. Grajek Sławomir
8. Grosser Zbigniew
9. Kaczyńska Jadwiga
10. Kapelak Jolanta
11. Kapelak Mirosława
12. Knorr Brygida
13. Kopiec Marek
14. Kuzaka Krzysztof
15. Litwiniuk Teresa
16. Muszyński Jan
17. Nowak Małgorzata
18. Przerada Bożena
19. Rewucki Wiesław
20. Ryfa Krystyna
21. Saleniuk Roman
22. Siwik Krystyna
23. Strajch Jolanta
24. Szalon Roman
25. Tomczak Grażyna
26. Wójcik Krzysztof
27. Zębala Ryszard
28. Zębala Wojciech


 

góra

ROK 1975

Klasa VIII a
Wychowawca: Stanisława Lange

1. Adamczyk Teresa
2. Bieniaszek Renata
3. Bryniarska Bernadeta
4. Czebotar Lucyna
5. Den Grzegorz
6. Deresz Wojciech
7. Dubieńska Bożena
8. Dudziak Irena
9. Dugiel Mariusz
10. Durek Gertruda
11. Faligowski Józef
12. Filiczkowski Mirosław
13. Glondys Mirosław
14. Jakubowska Małgorzata
15. Kosiorowska Bogusława
16. Kurek Tadeusz
17. Kuźmińczuk Karol
18. Lenkiewicz Andrzej
19. Mamzer Zdzisława
20. Migda Bożena
21. Motłoch Robert
22. Nowak Joanna
23. Popów Beata
24. Pudełko Małgorzata
25. Puławski Władysław
26. Sierpina Mariusz
27. Skoczylas Krzysztof
28. Śmiglewska Alicja
29. Tkaczyk Mirosław
30. Wałęcka Beata
31. Wołodkiewicz Krystyna
32. Żurawska Jolanta

Klasa VIII b

Wychowawca: Alfreda Rak

1. Bieńkowska Teresa
2. Ciesielska Stanisława
3. Ciesielska Weronika
4. Cupiał Krystyna
5. Dawrzuk Elżbieta
6. Drozdek Waldemar
7. Janik Jerzy
8. Kowalczuk Teresa
9. Kowalczuk Zbigniew
10. Kowalska Barbara
11. Kowalska Jadwiga
12. Kowalski Jarosław
13. Lenkiewicz Jolanta
14. Lepiechin Teresa
15. Łatacz Ryszard
16. Łatacz Władysław
17. Malawko Roman
18. Malinowski Dariusz
19. Maliszewski Piotr
20. Parecka Teresa
21. Puchalski Adam
22. Rozwadowska Eugenia
23. Różycki Roman
24. Ruchała Krzysztof
25. Rzeszutko Wioletta
26. Smoliga Grzegorz
27. Szmulewicz Elżbieta
28. Szymański Mirosław
29. Tkaczyk Teresa
30. Tomczyszyn Danuta
31. Wojtkiewicz Mirosław
32. Wróblewski Andrzej
33. Zawadzka Jolanta
34. Zawiślańska Ewa

Klasa VIII c
Wychowawca: Irena Nowak

1. Adamowicz Wiesław
2. Arkita Jarosław
3. Chojnacki Wiesław
4. Choma Włodzimierz
5. Drozd Alicja
6. Gadziński Wiesław
7. Haczkowska Wioletta
8. Hrycej Mariola
9. Karwat Mirosława
10. Kaznowska Elżbieta
11. Kowalik Henryk
12. Kumor Ryszard
13. Kurowska Barbara
14. Kurowska Maria
15. Laudy Andrzej
16. Marchewka Andrzej
17. Mikołajczyk Piotr
18. Mikulska Elżbieta
19. Nowak Dariusz
20. Nowak Józef
21. Nowotny Jacek
22. Pietraszewska Teresa
23. Rubałko Dorota
24. Siemińska Grażyna
25. Sowiński Mirosław
26. Stachurska Marzena
27. Starek Maria
28. Szczęch Jan
29. Śliwak Leszek
30. Śliżewski Roman
31. Urban Danuta
32. Wróbel Andrzej
33. Wysoczańska Ewa
 

góra

ROK 1976

Klasa VIII a
Wychowawca: Anna Ćwirta

1. Bartoszewicz Grzegorz
2. Baryła Zygmunt
3. Bejenka Dorota
4. Biesiadecki Artur
5. Drzyzga Lech
6. Grzebielucha Teresa
7. Haczkiewicz Maria
8. Iwanicki Tadeusz
9. Kasper Halina
10. Kurek Lilianna
11. Marchewka Iwona
12. Morozowska Anna
13. Ochał Anna
14. Pawlik Małgorzata
15. Penkal Ireneusz
16. Piotrowska Dorota
17. Rempińska Krystyna
18. Stachurska Małgorzata
19. Stanaszek Grażyna
20. Stelmach Mieczysław
21. Suszek Ewa
22. Szczęsny Janusz
23. Terpiłowski Ryszard
24. Urus Lidia
25. Wawrzyński Marek
26. Wionczek Małgorzata
27. Wojtów Iwona
28. Zachorek Jan
29. Zawadzki Andrzej

Klasa VIII b
Wychowawca: Lidia Cydzik

1. Antonik Tadeusz
2. Boczar Marek
3. Bychowska Aleksandra
4. Ciuba Elżbieta
5. Dudek Leszek
6. Gadziński Włodzimierz
7. Grześkowiak Mariusz
8. Hołyński Wiktor
9. Kajder Leszek
10. Kiełbik Jolanta
11. Kret Roman
12. Kubas Anna
13. Kurek Ewa
14. Lenkiewicz Renata
15. Łagoda Waldemar
16. Mańkowska Małgorzata
17. Marchewka Krzysztof
18. Marciniak Barbara
19. Matyja Mirosław
20. Patecki Marek
21. Pietrzak Krystyna
22. Piłat Anna
23. Rożuk Waldemar
24. Rybakowski Henryk
25. Saleniuk Dorota
26. Saleniuk Jolanta
27. Sikorski Zbigniew
28. Szczepańska Renata
29. Szczęsna Ewa
30. Szczęsny Krzysztof
31. Szymańska Bożena
32. Tarucin Alicja
33. Trzeciak Zofia
34. Warga Brygida
35. Wilk Stanisław
36. Zator Wiesław
37. Zubczyńska Elżbieta

Klasa VIII c
Wychowawca: Alicja Pałka

1. Bałuk Elżbieta
2. Bober Alicja
3. Bulska Alicja
4. Cochła Lidia
5. Grodecka Ewa
6. Grzebielucha Mirosław
7. Kasperowicz Alicja
8. Koczocik Zbigniew
9. Kowalczyk Dariusz
10. Kowalczyk Wiesława
11. Kraus Mariola
12. Kurstak Janusz
13. Kuźniar Dorota
14. Laskowski Dariusz
15. Leśniewska Renata
16. Leźniewicz Urszula
17. Magolan Elwira
18. Makowska Barbara
19. Mazurek Dorota
20. Obrocki Grzegorz
21. Polowczyk Grzegorz
22. Prus Bogusława
23. Przerada Jarosław
24. Ptasiński Tomasz
25. Puławska Iwona
26. Rabsztyn Mariusz
27. Ryfa Mariola
28. Siczyński Robert
29. Szpajchler Dorota
30. Szydłowski Kazimierz
31. Waczkowski Mirosław
32. Weltrowska Dorota
33. Wojtkiewicz Iwona
34. Zator Mariola
35. Zawiślańska Aleksandraa
36. Żurek Roman
 

 

góra

ROK 1977

Klasa VIII a
Wychowawca: Stanisława Lange

1. Basińska Barbara
2. Bogumił Gabriela
3. Chowaniec Janusz
4. Ciesielski Andrzej
5. Czuchnowski Zdzisław
6. Galiński Robert
7. Grenda Mirosław
8. Grządziel Andrzej
9. Horłoza Jolanta
10. Koszaliński Krzysztof
11. Kurek Regina
12. Leszczewska Mirosława
13. Mach Aleksandra
14. Malinowski Jan
15. Manyś Wioletta
16. Marcisiak Marek
17. Miernik Jerzy
18. Nowak Anna
19. Nowak Waldemar
20. Paluch Stanisław
21. Pych Jolanta
22. Skowrońska Ewa
23. Stopyra Wiesław
24. Szewczak Mirosław
25. Szubert Anna
26. Tkaczyk Ewa

Klasa VIII b
Wychowawca: Alfreda Rak

1. Bera Andrzej
2. Dubicka Celina
3. Gadziński Marek
4. Gronowski Robert
5. Hanysz Grzegorz
6. Jurkiewicz Artur
7. Jurkiewicz Dariusz
8. Karolak Bożena
9. Kruszewski Jacek
10. Kumor Mariola
11. Łabuda Teresa
12. Łagoda Renata
13. Malinowska Wiesława
14. Marchewka Tomasz
15. Motłoch Jarosław
16. Niezgoda Alicja
17. Rędziak Andrzej
18. Sadłowski Mieczysław
19. Silna Anna
20. Suszycki Janusz
21. Szpajchler Jerzy
22. Szymczyk Artur
23. Świniuch Jerzy
24. Trojniar Zofia
25. Warga Jolanta
26. Wójcik Mariusz

Klasa VIII c
Wychowawca: Anna Ćwirta

1. Borszlak Andrzej
2. Dąbrowski Zbigniew
3. Deczkowski Józef
4. Drozdek Maria
5. Golec Iwona
6. Góral Andrzej
7. Górniak Stanisław
8. Grudzień Krystyna
9. Kolanek Jerzy
10. Łuszcz Anna
11. Migda Barbara
12. Pastucha Lucyna
13. Pellowska Bożena
14. Pellowski Mirosław
15. Rejman Wioletta
16. Sidorczyk Elżbieta
17. Suszycki Waldemar
18. Szczotka Zbigniew
19. Ślęzak Wiesława
20. Śliżewska Danuta
21. Śmiglewska Bogumiła
22. Unierzyski Franciszek
23. Waczkowski Rajmund
24. Wiertelak Ewa
25. Więch Iwona
26. Zawada Stanisław

 

 

góra

ROK 1978

Klasa VIII a
Wychowawca: Hermina Nadwodna

1. Czarnecka Elżbieta
2. Czebotar Dariusz
3. Ćmiel Anna
4. Dudziak Elżbieta
5. Fus Dorota
6. Gołaszewska Maria
7. Grabiec Gerard
8. Guwer Maria
9. Jeniec Beata
10. Kasper Wiesław
11. Kołodziejczak Romuald
12. Kowalska Danuta
13. Kuźma Sławomir
14. Lipiak Marek
15. Marglewska Wanda
16. Orzeszek Robert
17. Pawletta Piotr
18. Petrów Andrzej
19. Pękała Lidia
20. Powadiuk Janusz
21. Raczkiewicz Adam
22. Reszuta Elżbieta
23. Rędziak Zbigniew
24. Siedlecka Jolanta
25. Siusta Jolanta
26. Stachurski Grzegorz
27. Suszycka Jolanta
28. Szymańska Grażyna
29. Śliwińska Renata
30. Urban Alina
31. Urban Grażyna
32. Weryszko Elżbieta
33. Wiśniewska Beata
34. Wójcik Dariusz
35. Zachorek Zbigniew
36. Zarzycki Robert

Klasa VIII b
Wychowawca: Krystyna Palewska

1. Brzezicki Mirosław
2. Buganik Halina
3. Długosz Stanisław
4. Długosz Zofia
5. Drążkowski Leszek
6. Dybowski Rafał
7. Grot Jolanta
8. Janda Andrzej
9. Jurasik Elżbieta
10. Komendera Barbara
11. Kosiorowska Elżbieta
12. Kowalczyk Barbara
13. Krawczyk Liliana
14. Markiewicz Bogdan
15. Palidwór Małgorzata
16. Pawlik Mirosław
17. Prus Grażyna
18. Purcha Bogusław
19. Rewaj Zdzisław
20. Rybakowska Halina
21. Stachowicz Maria
22. Tusińska Mariola
23. Wałęcki Krzysztof
24. Wołodkiewicz Lucyna
25. Wójciak Wioletta
26. Wyszyński Andrzej
27. Zajączkowska Ewa
28. Zieliński Ludomir

Klasa VIII c
Wychowawca: Anna Ćwirta

1. Błahuta Marek
2. Chrustowska Anna
3. Chrustowski Adam
4. Grzesik Elżbieta
5. Hosaniak Halina
6. Kicyła Jerzy
7. Kłusek Edward
8. Kozdrój Mieczysław
9. Kramarska Elżbieta
10. Matczak Piotr
11. Nieradka Renata
12. Pawełczak Anna
13. Szymkowiak Artur
14. Wójcik Henryk
15. Zawal Kazimierz
16. Zawal Leokadia

 

góra

ROK 1979

Klasa VIII a
Wychowawca: Alicja Pałka

1. Balik Adam
2. Basińska Danuta
3. Basińska Wiesława
4. Chodań Małgorzata
5. Dawydzik Dariusz
6. Ewiak Dorota
7. Gandzel Andrzej
8. Gołaszewska Anna
9. Horoszyński Grzegorz
10. Kaczyński Roman
11. Kołodziejczak Bożena
12. Krawczyński Roman
13. Kuczak Roman
14. Lach Robert
15. Matczak Robert
16. Olszowiec Sławomir
17. Orzeszek Mirosław
18. Pastucha Renata
19. Pawletta Mariusz
20. Petrów Barbara
21. Popów Dorota
22. Sokołowski Robert
23. Starak Bożena
24. Stefański Waldemar
25. Szymański Zygmunt
26. Śliwak Krzysztof
27. Świder Elżbieta
28. Telatyński Włodzimierz
29. Trzcionkowska Dorota
30. Wardzińska Arletta
31. Wróbel Elżbieta

Klasa VIII b

Wychowawca: Lidia Cydzik

1. Brzezicka Anna
2. Cochła Krzysztof
3. Cyrana Robert
4. Dubicki Jan
5. Jurasik Anna
6. Kasperowicz Piotr
7. Kiełbik Jarosław
8. Kolanek Elżbieta
9. Kołcz Wioletta
10. Kondek Elżbieta
11. Kosakowska Danuta
12. Krawiec Iwona
13. Kurek Urszula
14. Linczewski Krzysztof
15. Piotrowski Piotr
16. Ptasiński Sławomir
17. Puławski Szczepan
18. Puławski Szczepan
19. Rejniak Jerzy
20. Sawicki Marek
21. Skokowski Mirosław
22. Stefański Stanisław
23. Szady Zbigniew
24. Szydłowska Henryka
25. Szymkowiak Ireneusz
26. Świniuch Zbigniew
27. Trojniar Małgorzata
28. Warga Mieczysław
29. Zajączkowski Janusz
30. Zawadzki Mariusz

Klasa VIII c
Wychowawca: Hermina Nadwodna

1. Abram Eugeniusz
2. Bacz Regina
3. Białek Bogumiła
4. Białek Jolanta
5. Czerwińska Jolanta
6. Dumin Zdzisław
7. Dzimiński Bogumił
8. Horoszkiewicz Danuta
9. Huziej Dariusz
10. Kaczmarek Andrzej
11. Kapłon Halina
12. Kilanowski Mieczysław
13. Kurz Grażyna
14. Marek Barbara
15. Miaczkowski Andrzej
16. Nedilczak Jolanta
17. Nieradka Leopold
18. Nowakowski Artur
19. Sidorczyk Marian
20. Sieradzka Elżbieta
21. Tarucin Jan
22. Telążka Andrzej
23. Tworek Zbigniew
24. Urban Marek
25. Waleryk Zbigniew
26. Walotka Andrzej
27. Wilk Jan
28. Woźnica Jerzy
29. Wójciak Maria
30. Zaradzka Wiesława
31. Zuba Krzysztof

 

 

góra

 

;)