.
Rok ukończenia szkoły

1960   1961  1962  1963  1964  1965  1966  1967  1968  1969

 

ROK 1960

Wychowawca: Stanisław Kwaśnik

1. Bańska Jadwiga
2. Baran Jerzy
3. Białopietrowicz Józef
4. Bochniak Irena
5. Chtiej Janusz
6. Czarnowski Jerzy
7. Duda Jadwiga
8. Frańczuk Danuta
9. Głażewski Ryszard
10. Hołysz Zdzisław
11. Kapuścińska Barbara
12. Karczewski Mieczysław
13. Kontowicz Ryszard
14. Kosowska Barbara
15. Krajewska Teresa
16. Mach Józefa
17. Machunik Halina
18. Morski Stefan
19. Olszewski Bogumił
20. Piotrowski Janusz
21. Przybysiak Kazimierz
22. Radecka Wanda
23. Skarbiński Bolesław
24. Skibicka Mieczysława
25. Słowiński Marian
26. Suchodolski Henryk
27. Telatyńska Irena
28. Turkiewicz Andrzej
29. Wojtów Bożena
30. Zachariasz Maria
31. Zawadzki Jerzy
32. Zbiorczyk Mieczysław
 

góra

ROK 1961

Klasa VII a
Wychowawca: Michał Olszewski

1. Adamowicz Leokadia
2. Chodorowski Lesław
3. Chwalisz Andrzej
4. Cieplicki Edward
5. Czapla Jerzy
6. Figaj Halina
7. Galewska Elżbieta
8. Gębura Henryk
9. Hanusek Włodzimierz
10. Jachimek Maria
11. Jaszewska Barbara
12. Kalinowski Bogusław
13. Kolasa Karmela
14. Kolska Maria
15. Kudrawiec Maria
16. Kulesza Tadeusz
17. Lachowicz Krystyna
18. Łęcka Krystyna Barbara
19. Missar Maria
20. Mucha Zdzisław
21. Myron Maria
22. Owczarek Elżbieta
23. Paczkiewicz Wiesława
24. Popiel Mirosława
25. Robotnik Halina
26. Rudnik Jerzy
27. Sobczyk Maria
28. Stefaniak Elżbieta
29. Stefanik Janusz
30. Szmulewicz Stanisław
31. Szyguła Zdzisława
32. Węgier Tadeusz
33. Ziętek Jerzy

Klasa VII b
Wychowawca: Józef Ziaja

1. Aleszczyk Józef
2. Banaszkiewicz Maria
3. Bąkowska Danuta
4. Biała Krystyna
5. Bielecka Jadwiga
6. Borysiewicz Mirosław
7. Cudak Jerzy
8. Eszman Katarzyna
9. Eszman Maria
10. Gołaszewska Krystyna
11. Górska Danuta
12. Hubica Alicja
13. Jaszczak Roman
14. Judek Józef
15. Kacaper Wiesław
16. Kacperczak Marian
17. Kisielewicz Halina
18. Kołtun Roman
19. Kościelski Jerzy
20. Koteczko Piotr
21. Krzemiński Kazimierz
22. Kuleczka Waldemar
23. Kurka Danuta
24. Mordzak Jadwiga
25. Nowak Maria
26. Olender Andrzej
27. Panaś Jan
28. Pawlukiewicz Halina
29. Poznański Alfred
30. Stupienko Leon
31. Supryn Wiesław
32. Szymkiewicz Janina
33. Ślimak Janina
 

góra

ROK 1962

Klasa VII a
Wychowawca: Hermina Nadwodna

1. Banaszkiewicz Zofia
2. Błaszczyk Krystyna
3. Brzezicka Alicja
4. Chtiej Grażyna
5. Czupryńska Magda
6. Duraj Barbara
7. Fałat Stanisław
8. Głowacki Marek
9. Jurecka Elżbieta
10. Klemka Bogumiła
11. Kołodziej Zofia
12. Królikowska Zdzisława
13. Kukatko Jan
14. Łach Zofia
15. Ługowska Krystyna
16. Matecka Barbara
17. Mazurek Władysław
18. Michalak Janina
19. Mielczarek Alfred
20. Muszyński Józef
21. Nawrot Danuta
22. Niedźwiecka Teresa
23. Nowak Anna
24. Olszewski Wiesław
25. Piślewska Jadwiga
26. Rynkowska Krystyna
27. Siedlerski Janusz
28. Sierszyński Henryk
29. Sokołowski Tadeusz
30. Stupienko Józef
31. Szupik Krystyna
32. Wesołowska Halina
33. Węgier Barbara
34. Wojdan Regina
35. Wójcik Aleksander
36. Zawadzka Wanda

Klasa VII b
Wychowawca: Emilia Lis

1. Abramczuk Bożena
2. Albinowska Halina
3. Balcerska Barbara
4. Bendarowicz Maria
5. Białczak Halina
6. Borysiewicz Jerzy
7. Bożek Jerzy
8. Burawska Barbara
9. Czernicka Zofia
10. Dąbek Czesława
11. Dembowiak Mieczysław
12. Dziedzic Jerzy
13. Jakubski Ryszard
14. Jeleń Józef
15. Jonak Eugeniusz
16. Jonak Kazimierz
17. Kiełb Stanisław
18. Kiełczewska Jadwiga
19. Kolska Anna
20. Kuźminczuk Krystyna
21. Lewandowski Bogdan
22. Łomot Czesław
23. Marcinkowski Stefan
24. Markiewicz Anna
25. Mytych Wiesław
26. Necner Jadwiga Stanisława
27. Niepłoch Lilia
28. Olek Elżbieta
29. Pawłowska Wiesława
30. Pietraszkiewicz Wanda
31. Poterała Józef
32. Poznysz Danuta
33. Sahajdak Helena
34. Szubryt Anatolia
35. Szymczak Krystyna
36. Szymurska Mirosława
37. Wojdat Jan
38. Zbiorczyk Jadwiga

Klasa VII c
Wychowawca: Jan Missar

1. Berek Zofia
2. Budaj Edward Kazimierz
3. Czarnowski Edward
4. Detko Grażyna
5. Drelicharz Edward
6. Flisak Janina
7. Gałaszewska Eugenia
8. Gliniak Elżbieta
9. Grzybowski Jerzy
10. Jankowska Halina
11. Jaszewska Barbara
12. Krynicka Danuta
13. Kudrawiec Franciszka
14. Kulka Zbigniew
15. Kunicki Adam
16. Ławniczak Krystyna
17. Łukaszewicz Józef
18. Maciejewska Halina
19. Makowska Barbara
20. Marcinkowski Władysław
21. Morski Jerzy
22. Myroń Helena
23. Pająk Kazimierz
24. Paskiewicz Wiesława
25. Pułaczewski Tadeusz
26. Regulski Jan
27. Sęczkowska Danuta
28. Sierocki Roman
29. Wakuła Weronika
30. Wojtczak Jan
31. Wojtczak Zygmunt
32. Zawada Zofia
33. Zygmunt Tadeusz
34. Żołyńska Janina
 

góra

ROK 1963

Klasa VII a
Wychowawca: Stanisław Kwaśnik

1. Balcerski Andrzej
2. Bień Danuta
3. Cydzik Jerzy
4. Dawrzuk Władysław
5. Dawydzik Walentyna
6. Dubowska Aleksandra
7. Dubowski Jan
8. Dudzik Stanisław
9. Gwizdała Emilia
10. Jankowska Adela
11. Jefimow Wiesław
12. Kin Genowefa
13. Konarkowska Janina
14. Litwora Roman
15. Lupa Józef
16. Ługowski Lech
17. Machunik Ryszard
18. Majewski Jerzy
19. Markiewicz Jerzy
20. Miodowski Zbigniew
21. Mucha Bożena
22. Muskała Zdzisław
23. Mytych Barbara
24. Naliwańczyk Edward
25. Nowak Zbigniew
26. Olszewski Jan
27. Piskozub Danuta
28. Rogucka Maria
29. Sieńska Alicja
30. Siepietowska Danuta
31. Sobczyk Anna
32. Sorbian Józef
33. Szatkowska Romana
34. Tchoryk Krystyna
35. Winiarski Jerzy
36. Zawadzka Barbara

Klasa VII b
Wychowawca: Eugeniusz Stefański

1. Adamowicz Eugenia
2. Aleszczyk Stanisława
3. Bąkowska Barbara
4. Bernatowicz Karol
5. Bortko Czesław
6. Bujkiewicz Roman
7. Chodorowski Janusz
8. Cieplicki Władysław
9. Cyba Zofia
10. Czochra Halina
11. Dowlarz Zdzisław
12. Gacki Józef
13. Gołaszewska Janina
14. Grześkowiak Stanisław
15. Gurgul Wiesław
16. Haczkowski Ryszard
17. Hajzyng Maria
18. Kaczmarek Jerzy
19. Kamiński Tadeusz
20. Kosowski Zbigniew
21. Kozaczyńska Jadwiga
22. Łukasik Ryszard
23. Łukasik Władysław
24. Łukasik Zofia
25. Matecki Wiesław
26. Michalak Alicja
27. Ossowski Zygmunt
28. Soliński Zbigniew
29. Stefaniak Maria
30. Szpyrka Janusz
31. Szymański Adam
32. Trojniar Maria
33. Woźnicki Kazimierz
34. Wróblewska Zdzisława
35. Zienkiewicz Alicja
36. Zyzański Henryk

Klasa VII c
Wychowawca: Zenona Kwaśnik

1. Adamczyk Jerzy
2. Berger Marek
3. Bosek Stefan
4. Chimoroda Irena
5. Domańska Helena
6. Drożdżyński Roman
7. Eszman Monika
8. Jędrzejewski Wojciech
9. Kochman Anna
10. Kolduński Bronisław
11. Kolosa Mieczysław
12. Kubrowska Barbara
13. Kuleczka Zdzisław
14. Kułaga Józef
15. Kurasiak Janina
16. Kurz Henryk
17. Lisiewicz Krzysztof
18. Marczuk Zenona
19. Michalak Jadwiga
20. Musielewicz Jadwiga
21. Niewiadomska Romualda
22. Nowak Elżbieta
23. Paziewski Leszek
24. Podraza Elżbieta
25. Rozwadowska Zofia
26. Rozwadowski Franciszek
27. Sielicki Jerzy
28. Strenkowska Anna
29. Studenna Bogusława
30. Suszyńki Ryszard
31. Szczęsna Grażyna
32. Światłowski Zygmunt
33. Tarant Antoni
34. Walter Grażyna
35. Wieprzkowicz Danuta
36. Wojszczyk Ryszard
37. Żołyńska Halina

góra

ROK 1964

Klasa VIIa
Wychowawca: Stanisław Kwaśnik

1. Antkiewicz Mieczysław
2. Berger Tadeusz
3. Błoniarz Edward
4. Drońska Krystyna
5. Drozd Ryszard
6. Duda Mieczysław
7. Dziuba Halina- Elżbieta
8. Eschman Franciszka
9. Gwizdała Emilia
10. Hanusek Tadeusz
11. Jańczyk Teresa
12. Karlińska Hanna
13. Kopa Halina
14. Korowicka Bożena
15. Kotowicz Krystyna
16. Kozłowski Janusz
17. Krym Helena
18. Kuszlewski Józef
19. Lamczyk Joanna
20. Łoszakiewicz Stanisława
21. Mazurek Leokadia
22. Muszyński Marian
23. Niklowicz Grażyna
24. Owczarek Barbara Anna
25. Poremba Halina
26. Przybecka Elżbieta
27. Romanowski Jerzy
28. Rudak Irena
29. Siwik Bronisław
30. Skarżyński Jan Wacław
31. Sroka Andrzej
32. Stankowski Marek
33. Stasiłowicz Teresa Danuta
34. Szubryt Renata
35. Szymszon Roman
36. Trzuskowski Andrzej
37. Zaleszczenko Lech


Klasa VIIb
Wychowawca: Ryszard Wilczyński

1. Badowski Ryszard
2. Biekieta Krystyna
3. Bielawska Henryka
4. Bień Grażyna
5. Chojnowska Krystyna
6. Czupryńska Ewa
7. Dowlasz Anna
8. Drelicharz Grażyna
9. Jaszczak Maria Bożena
10. Jefimow Leszek Ryszard
11. Jędras Marek
12. Kloc Zbigniew
13. Kościuk Arkadiusz
14. Kozaczyński Edward
15. Kruk Weronika
16. Krzywdziński Zbigniew
17. Kumanowska Danuta
18. Kuropatwa Roman
19. Kuźniar Waldemar
20. Kwaśniak Janusz
21. Łydka Ryszard
22. Morska Wiesława
23. Nowosiad Elżbieta Maria
24. Nowosiad Krystyna Teresa
25. Olek Krystyna
26. Pulikowski Bolesław
27. Romankiewicz Małgorzata
28. Romanowski Janusz
29. Runiewicz Zofia
30. Skórzewski Piotr
31. Sroka Andrzej
32. Stefanik Andrzej Ryszard
33. Szopa Jerzy Wiesław
34. Tomczak Stanisław
35. Wiecierzyński Tadeusz

Klasa VIIc
Wychowawca: Eugeniusz Stefański

1. Adamski Leszek
2. Amrogowicz Stanisław
3. Barut Weronika
4. Bieniaszek Krystyna
5. Filar Wojciech
6. Głowacka Urszula
7. Gólczewska Dorota
8. Insiak Jadwiga
9. Jakubas Czesław
10. Kohnke Ryszard
11. Kokorski Tadeusz
12. Kulas Ludwik
13. Kułaczkowska Danuta
14. Malinowska Łucja
15. Marcinkowska Ewa
16. Miazga Zdzisław
17. Milewska Bogumiła
18. Morska Ewa
19. Olender Witold Wojciech
20. Palit Janina Barbara
21. Piwowar Andrzej Roman
22. Razum Teresa
23. Sawicki Zbigniew
24. Surma Janina
25. Szczepański Jan
26. Sztrajt Gabriela
27. Traczyk Edward
28. Wikszta Jerzy Bohdan

góra

ROK 1965

Klasa VIIa
Wychowawca: Stanisław Kwaśnik

1. Bartkowiak Krystyna
2. Bendarowicz Witold
3. Biekieta Aniela
4. Bosek Hanna
5. Ciesielska Jolanta
6. Czarnecka Hanna
7. Dawid Jerzy
8. Grażyński Lechosław
9. Haczkowska Jadwiga
10. Jacyna Jerzy
11. Jankowska Jadwiga
12. Jarońska Jadwiga
13. Kantek Adam
14. Kloc Elżbieta
15. Kontowicz Jan
16. Kopa Kazimiera
17. Kosmala Jerzy
18. Kosmala Leszek
19. Krzan Henryka
20. Krzywdziński Tadeusz
21. Kuświk Jan
22. Luzeńczyk Edward
23. Marglewski Zenon
24. Martyniak Tadeusz
25. Michalak Anna
26. Nadwodna Urszula
27. Nagielska Halina
28. Noga Danuta
29. Pełka Wioletta
30. Perek Halina
31. Piękoś Teresa
32. Poterała Edward
33. Szymańska Urszula
34. Tomicz Mirosław
35. Wakuła Ewa
36. Winiarski Julian
37. Woźniak Elżbieta
38. Zwiercan Sylwester

Klasa VIIb
Wychowawca: Zofia Jankowska

1. Bartoszewska Teresa
2. Berenc Barbara
3. Berenc Zdzisław
4. Biel Zbigniew
5. Bober Zdzisław
6. Bojko Marian
7. Dobrolińska Danuta
8. Domańska Jadwiga
9. Głowacki Zbigniew
10. Insiak Maria
11. Jarosz Jolanta
12. Jaworska Krystyna
13. Kaliński Zdzisław
14. Kaźmierczak Halina
15. Kochanowska Urszula
16. Kotowicz Teresa
17. Kurek Zbigniew
18. Nowak Danuta
19. Pawłowski Andrzej
20. Pawłowski Edward
21. Portka Helena
22. Rożnowska Grażyna
23. Sawicki Zbigniew
24. Siemion Iwona
25. Skórzewska Maria
26. Sprownik Anna
27. Stępień Mieczysław
28. Szajek Halina
29. Szajek Zdzisław
30. Szwed Urszula
31. Szydło Zofia
32. Tomczak Irena
33. Walczak Bożena
34. Wierzbowska Jadwiga
35. Witorzeńć Wiesława
36. Zieliński Zbigniew
37. Żukowski Mieczysław

Klasa VIIc
Wychowawca: Marian Jońca

1. Chęcińska Krystyna
2. Cieślak Urszula
3. Gębura Lucyna
4. Głowa Zbigniew
5. Gmurczyk Alicja
6. Hałas Stanisław
7. Janicka Józefa
8. Januszko Jerzy
9. Jańczyk Ryszard
10. Koncowik Eugeniusz
11. Król Stanisław
12. Kujawska Anna
13. Kużdżał Krystyna
14. Lipnicki Kazimierz
15. Litwińczuk Anna
16. Ługowska Halina
17. Makowska Danuta
18. Matusiak Bogdan
19. Niepłoch Joanna
20. Nowak Marian
21. Politowski Marian
22. Rakowska Henryka
23. Sroka Urszula
24. Studenny Zbigniew
25. Szafrański Stanisław
26. Szkudlarek Teresa
27. Szymczak Mieczysław
28. Tomaszewski Piotr
29. Wielonek Mirosława
30. Wołodkiewicz Władysława
31. Wróblewski Jerzy
32. Zacharczuk Tadeusz
33. Zagórski Ryszard
34. Zagórski Władysław

góra

ROK 1966

Klasa VII a
Wychowawca:
Henryka Kwaśnik

1. Biel Halina
2. Czupryńska Maria
3. Dębski Marian
4. Dutkiewicz Andrzej
5. Fraszczyk Wiesław
6. Gmurczyk Maria
7. Gwizdała Halina
8. Januszka Elżbieta
9. Karliński Włodzimierz
10. Kępa Grażyna
11. Konalska Emilia
12. Krym Marek
13. Kurek Grażyna
14. Kurowska Ewa
15. Kuźniar Jerzy
16. Łapiak Grażyna
17. Ługowska Dorota
18. Maj Andrzej
19. Markowski Marek
20. Miazga Bogusława
21. Moczulski Wiesław
22. Mosiejewicz Leontyna
23. Olender Ewa
24. Ozga Krystyna
25. Pachocka Halina
26. Portka Jadwiga
27. Romankiewicz Jan
28. Sawicka Krystyna
29. Stocka Krystyna
30. Walczak Lech
31. Wallis Bogumiła
32. Werno Magdalena
33. Wolanin Urszula

Klasa VII b
Wychowawca:
Lidia Cydzik

1. Brycka Grażyna
2. Cherubińska Renata
3. Ciesielski Tadeusz
4. Delost Teresa
5. Gałacz Irena
6. Iwanicki Kazimierz
7. Jakubiak Zbigniew
8. Korzecki Mirosław
9. Kostanowicz Zygmunt
10. Kowalska Danuta
11. Kulczewska Grażyna
12. Kumanowski Ryszard
13. Kunderman Ryszard
14. Kuropatwa Janina
15. Kuświk Marian
16. Majewska Mirosława
17. Mańkowska Elżbieta
18. Mazurek Grażyna
19. Nowak Zdzisław
20. Pałyga Zbigniew
21. Pelczar Kazimierz
22. Pietroszkiewicz Mirosława
23. Poremba Jan
24. Przybylska Irena
25. Ratajczak Elżbieta
26. Sajdak Irena
27. Sawicka Helena
28. Słobodzieniuk Bogdan
29. Sołtysiak Danuta
30. Szmidt Józef
31. Troniak Kazimiera
32. Wikszta Wiesława
33. Wojtczak Stefan
34. Woźniak Wojciech
35. Wróbel Ewa
36. Zachariasz Barbara
37. Zawadzka Krystyna

góra

ROK 1967

Klasa VIII a
Wychowawca: Henryka Kwaśnik

1. Biel Halina
2. Czupryńska Maria
3. Dębski Marian
4. Dutkiewicz Andrzej
5. Fraszczyk Wiesław
6. Gmurczyk Maria
7. Gwizdała Halina
8. Januszka Elżbieta
9. Karliński Włodzimierz
10. Kępa Grażyna
11. Kowalska Emilia
12. Krym Marek
13. Kurek Krystyna
14. Kurowska Ewa
15. Kuźniar Jerzy
16. Łapiak Grażyna
17. Ługowska Dorota
18. Maj Andrzej
19. Markowski Marek
20. Miazga Bogusława
21. Moczulski Wiesław
22. Mosiejewicz Leontyna
23. Olender Ewa
24. Ozga Krystyna
25. Pachocka Halina
26. Portka Jadwiga
27. Romankiewicz Jan
28. Sawicka Krystyna
29. Stocka Krystyna
30. Walczak Lech
31. Wallis Bogumiła
32. Werno Magdalena
33. Wolanin Urszula

Klasa VIII b
Wychowawca: Lidia Cydzik

1. Brycka Grażyna
2. Cherubińska Renata
3. Ciesielski Tadeusz
4. Delost Teresa
5. Gałach Irena
6. Iwaniak Kazimierz
7. Jakubiak Zbigniew
8. Konecki Mirosław
9. Kostanowicz Zygmunt
10. Kowalska Danuta
11. Kulczewska Grażyna
12. Kumanowski Ryszard
13. Kunderman Ryszard
14. Kuropatwa Janina
15. Kuświk Marian
16. Majewska Mirosława
17. Mańkowska Elżbieta
18. Mazurek Grażyna
19. Nowak Zdzisław
20. Pałyga Zbigniew
21. Pelczar Kazimierz
22. Pietraszkiewicz Mirosława
23. Poremba Jan
24. Przybylska Irena
25. Ratajczak Elżbieta
26. Sajdak Irena
27. Sawicka Helena
28. Słobodzieniuk Bogdan
29. Sołtysiak Danuta
30. Szmidt Józef
31. Troniak Kazimiera
32. Wikszta Wiesława
33. Wojtczak Stefan
34. Woźniak Wojciech
35. Wróbel Ewa
36. Zachariasz Barbara
37. Zawadzka Krystyna

 

góra

ROK 1968

Klasa VIIIa
Wychowawca: Józefa Soroko

1. Andrusiewicz Bożena
2. Andruszewski Leszek
3. Backiel Irena
4. Brzeziański Janusz
5. Celanowicz Anna
6. Czejgis Jerzy
7. Dołęga Honorata
8. Golemba Krystyna
9. Kaszczyszyn Grażyna
10. Kępa Andrzej
11. Kondratowicz Henryk
12. Krajnik Tadeusz
13. Król Henryka
14. Kwiatkowski Mieczysław
15. Łój Jerzy
16. Machalica August
17. Makowski Stanisław
18. Markowski Jacek
19. Mazurek Danuta
20. Noga Bożena Ewa
21. Nowicki Tadeusz
22. Prus Adam
23. Przybylski Tadeusz
24. Renkowska Halina
25. Siłko Jan
26. Sobieraj Janusz
27. Starzyńska Stefania
28. Stasiłowicz Zofia
29. Szymakowski Jerzy
30. Trzuskawska Jadwiga
31. Utnik Krystyna
32. Wakuła Wiesław
33. Widziński Ryszard
34. Zawadzka Anna

Klasa VIIIb
Wychowawca: Stanisław Kwaśnik

1. Badowska Grażyna
2. Baldysz Bolesław
3. Bartuś Regina
4. Bednarczyk Małgorzata
5. Berenc Janina
6. Białczak Iwona
7. Bielawski Tadeusz
8. Bulawska Danuta
9. Dawid Wojciech
10. Galent Leszek
11. Haczkowski Wiktor
12. Jarema Janusz
13. Jarosz Narcyza
14. Kurowska Halina
15. Lustik Wiesława
16. Marchewka Barbara
17. Martyniak Mirosława
18. Piestrzyńska Alicja
19. Pietraszkiewicz Janina
20. Pruchnik Wiesław
21. Puchalski Wojciech
22. Robaszkiewicz Grażyna
23. Skarżyńska Barbara
24. Staniec Halina
25. Strynkowska Jolanta
26. Szkudlarek Bogdan
27. Szurek Halina
28. Szwed Zdzisław
29. Szymonowicz Helena
30. Szymonowicz Sabina
31. Śmigała Halina
32. Trzcińska Grażyna
33. Wawer Teresa
34. Wilczyńska Elżbieta
35. Wróblewski Feliks

Klasa VIIId
Wychowawca: Stanisława Lange

1. Adamowicz Bożena
2. Bajor Edward
3. Bajor Eugeniusz
4. Banach Ewa
5. Bański Józef
6. Bator Jan
7. Błoniarz Jerzy
8. Choma Arkadiusz
9. Czapliński Stanisław
10. Fałat Alicja
11. Horłoza Jerzy
12. Konior Grażyna
13. Krzywicka Alicja
14. Kulas Tadeusz
15. Kuszlewski Tadeusz
16. Leśniewska Elżbieta
17. Migda Regina
18. Murlak Irena
19. Starczewski Zdzisław
20. Szymański Edward
21. Szymszon Tadeusz
22. Ślęzak Helena
23. Świniuch Danuta
24. Świniuch Helena
25. Świniuch Władysława
26. Tokarski Zdzisław
27. Weltrowski Zbigniew
28. Wilczyńska Wiesława
29. Winiarski Zenon

Klasa VIIIc
Wychowawca: Maria Stefańska

1. Bartkowiak Halina
2. Dawrzuk Ewa
3. Głowa Janusz
4. Hrabi Barbara
5. Hurma Roman
6. Jawna Alina
7. Kontowicz Krystyna
8. Krygier Zbigniew
9. Kujawski Jan
10. Litwora Julia
11. Łydka Bogusław
12. Matusiak Zbigniew
13. Michalak Janina
14. Moszczyńska Krystyna
15. Murowicka Leokadia
16. Mytych Andrzej
17. Niepłoch Waldemar
18. Niklewicz Janusz
19. Nowosiad Ryszard
20. Obrocka Dorota
21. Palczewski Zbigniew
22. Perek Jerzy
23. Pulikowska Bogusława
24. Roszkowska Ewa
25. Rudnicka Maria
26. Słowik Jadwiga
27. Sroczyk Zbigniew
28. Szczucki Wiesław
29. Tomicz Andrzej
30. Trojniar Regina
31. Wierzbowski Wiesław
32. Wolman Grażyna
33. Zaniewski Jan
34. Zieliński Piotr Zbigniew


 

góra


ROK 1969

Klasa VIIIa
Wychowawca:

1. Andruszewski Jerzy
2. Baranowski Wiesław
3. Daks Janina
4. Dybich – Tarnogrodzka Anna
5. Grodecki Jan
6. Jackowski Bogusław
7. Janowska Bożena
8. Jarosztowski Jarosław
9. Jaszewski Marek
10. Kasperski Marian
11. Krysińska Anna
12. Krzos Krystyna
13. Kuszlewski Wacław
14. Łapiak Lucjan
15. Magolan Grażyna Krystyna
16. Nadwodny Marek
17. Nickowska Janina
18. Olek Halina
19. Pelczar Danuta
20. Piękoś Halina
21. Puchowska Regina
22. Rakowski Ireneusz
23. Razum Barbara
24. Ryża Mirosława
25. Sieprawska Krystyna
26. Sikora Grażyna
27. Starzyński Ryszard
28. Suchojad Bożena
29. Uszczyńska Dorota
30. Winczaruk Jerzy
31. Wołodkiewicz Anna
32. Zagórska Barbara
33. Zielińska Małgorzata
34. Zieliński Adam

Klasa VIIIb
Wychowawca: Stanisław Kwaśnik

1. Borucki Roman
2. Buliński Wacław
3. Bystrowski Jerzy
4. Chodorowska Teresa
5. Czerniak Halina
6. Dobroliński Tadeusz
7. Dopierał Roman
8. Duraj Elżbieta
9. Gielnik Józef
10. Jarema Zdzisław
11. Jeszke Waldemar
12. Kołtun Janina
13. Kondratowicz Zdzisław
14. Kopystyńska Genowefa
15. Krawczyńska Teresa
16. Majorczyk Bogdan
17. Mańkowski Krzysztof
18. Mazurek Barbara Laura
19. Mirski Janusz
20. Mosiejewicz Juliusz
21. Pawlik Barbara
22. Piestrzyńska Danuta
23. Popiel Zbigniew
24. Rodenko Lech
25. Starowicz Marek
26. Stasiłowicz Marian
27. Szymańska Maria
28. Wolanin Leszek
29. Ziobro Barbara
30. Ziobro Helena

Klasa VIIIc
Wychowawca: Maria Wionczek

1. Adamczyk Jadwiga
2. Bajor Emilia
3. Binder Renata
4. Delost Józefa
5. Dobrosz Grażyna
6. Górecka Genowefa
7. Górecka Halina
8. Górniak Maria
9. Grochala Ryszard
10. Kaliński Waldemar
11. Kłusek Teresa
12. Kostanowicz Lila
13. Kowalczuk Bronisław
14. Kowalczyk Danuta
15. Kowalski Janusz
16. Król Irena
17. Krzywicki Ryszard
18. Kuderman Krzysztof
19. Kulbacki Waldemar
20. Kuźmiczenko Bożena
21. Machunik Jolanta
22. Maruszczak Maria
23. Mastalerz Zbigniew
24. Morek Stanisław
25. Narożniak Andrzej
26. Noga Ewa
27. Pająk Czesława
28. Sawicki Marian
29. Słowik Andrzej
30. Sroczyk Teresa
31. Trzaskowski Marian
32. Widziński Andrzej
33. Woźniak Mirosław
34. Wójcik Czesław
 

góra

;)