.
Rok ukończenia szkoły

1953   1954   1955  1956  1957  1958  1959

ROK 1953

KLASAVII
Wychowawca: Franciszek Jarlaczyk

1. Borek Jadwiga
2. Brzezicka Danuta
3. Brzeziński Zdzisław
4. Chodorowski Jerzy
5. Czaja Henryk
6. Ćwik Jarosław
7. Ćwik Stanisław
8. Dąbek Władysław
9. Gadalski Jan
10. Gadalski Jerzy
11. Górska Irena
12. Jankowski Zygmunt
13. Kaczyński Zygmunt
14. Kandyk Krystyna
15. Klan Daniela
16. Klan Danuta
17. Klejzel Maria
18. Kopytko Rozalia
19. Korzeniowska Zofia
20. Krawczyk Leszek
21. Kuc Jan
22. Lachowicz Czesława
23. Maszkowski Zdzisław
24. Miecznikowska Wanda
25. Nieradko Edmund
26. Nowotny Jan
27. Numrych Edward
28. Osińska Hanna
29. Purwiel Alfred
30. Smorągiewicz Zygmunt
31. Socha Mieczysław
32. Soroko Hieronim
33. Stiller Anna
34. Szabelski Antoni
35. Urbańska Urszula
36. Walczak Władysław
37. Walicki Jerzy
38. Wasilkowski Stefan
39. Worobiej Irena
40. Woźniak Zofia
41. Zięcik Andrzej
 

góra

ROK 1954

KLASA VII
Wychowawca: Władysława Augustyniak

1. Bednarek Maria
2. Bojdys Krystyna
3. Chudzińska Janina
4. Chwalisz Marian
5. Culic Zofia
6. Dowlasz Leokadia
7. Gawryluk Jarosław
8. Glińska Teresa
9. Głębocka Wiesława
10. Goźdź Elżbieta
11. Gruca Bogdan
12. Horoszyński Wiesław
13. Jamrozik Danuta
14. Janiszewska Urszula
15. Klan Ryszard
16. Kmiecińska Teresa
17. Kuklik Gertruda
18. Liszyk Zbigniew
19. Marcinkowska Teresa
20. Mazur Leon
21. Michalska Maria
22. Najwer Janina
23. Osińska Teresa
24. Otto Bolesław
25. Stańczy Barbara
26. Suchowski Ryszard
27. Weber Waldemar
28. Wierzchosławska Dorota
29. Wnukowski Stanisław
30. Zdanowska Grażyna

 

góra

ROK 1955

KLASA VII
Wychowawca: Władysława Augustyniak

1. Dróżdżyński Bronisław
2. Głowacka Monika
3. Gorczyca Stanisław
4. Grzeczkowicz Jan
5. Grzegorzewski Mariusz
6. Guściara Irena
7. Jarosławska Krystyna
8. Kaczmarek Andrzej
9. Kazikowska Genowefa
10. Kościuk Eugenia
11. Kowalczukowska Danuta
12. Krawczyk Irena
13. Mazur Anna
14. Mazurkiewicz Maria
15. Muszalski Tadeusz
16. Nowak Leon
17. Puzio Stanisław
18. Rutkowski Edward
19. Sadowska Dorota
20. Sawicki Antoni
21. Stawinoga Gertruda
22. Surgunt Ireneusz
23. Szczęśniak Irena
24. Szymańska Maria
25. Szymkiewicz Stanisław
26. Wasilewska Ewa
27. Zdanowska Grażyna
28. Ziętek Ireneusz
29. Żebrowski Zygmunt

 

góra

 

ROK 1956

KLASA VII
Wychowawca:

1. Chodorowski Kazimierz
2. Chojnowska Janina
3. Ciołek Henryka
4. Dybacka Wanda
5. Głowacki Alfred Adolf
6. Głowacki Helmut
7. Górski Michał
8. Grabiec Karol
9. Hajduk Tadeusz
10. Hojsler Manfred
11. Hołysz Bogdan
12. Jarosławski Henryk
13. Klan Aleksandra
14. Krzemiński Antoni
15. Kulej Emilia
16. Makowski Tadeusz
17. Marciniecka Barbara
18. Noga Walentyna
19. Piasecki Zenon
20. Popiel Lechosław
21. Prusaczek Waldemar
22. Sofroniuk Zbigniew
23. Tawrel Lucyna
24. Wojtów Ryszard
25. Zdanowska Mirosława
26. Zdanowska Sławomira
 

góra

 

ROK 1957

KLASA VII
Wychowawca: Aniela Łuczak

1. Bagrowska Małgorzata
2. Czaja Stefan
3. Czaja Wawrzyniec
4. Derucki Stanisław
5. Durniatt Aleksander
6. Dybacka Wanda
7. Dylińska Elżbieta
8. Hajduk Krystyna
9. Humiński Edward
10. Januszko Bogdan
11. Kościuk Witold
12. Kubrawska Irena
13. Marczak Ryszard
14. Muszyńska Stefania
15. Obara Waleria
16. Piasecki Zenon
17. Saleniuk Witold
18. Smorągiewicz Wiesław
19. Stępień Józef
20. Walczuk Irena
21. Wojtów Ryszard


góra

ROK 1958

KLASA VII
Wychowawca: Stanisław Kwaśnik

1. Baranowski Leopold
2. Bielska Janina
3. Chęciński Włodzimierz
4. Dmytrasz Andrzej
5. Dubowska Alicja
6. Dworzyński Kazimierz
7. Franczuk Janina
8. Gawryluk Anna
9. Górska Teresa
10. Groszek Antoni
11. Jachimek Jan
12. Kaczyński Jan
13. Kasperska Aniela
14. Kęsek Bogumiła
15. Nowacka Krystyna
16. Piotrowska Ludwika
17. Piotrowska Ryszarda
18. Ryfiak Helena
19. Ryndak Stefan
20. Sahajdak Teresa
21. Saleniuk Władysław
22. Siepitowski Jan
23. Skarbińska Weronika
24. Supryn Teresa
25. Świerbiołek Wiesław
 

góra

ROK 1959

Klasa VII a
Wychowawca: Hermina Nadwodna

1. Albert Antonina
2. Chodorowska Krystyna
3. Dziedzic Barbara
4. Galewska Barbara
5. Gruca Teresa
6. Kościelski Ryszard
7. Kowalewska Leokadia
8. Kuźniar Mieczysław
9. Michalski Mieczysław
10. Mucha Stanisława
11. Nowacka Henryka
12. Pataczewska Barbara
13. Przybylski Bogdan
14. Puchalska Barbara
15. Rulińska Barbara
16. Szczęśniak Jadwiga
17. Wawryk Adam
18. Wójcik Bronisław
19. Żubrzycka Jadwiga

Klasa VII b
Wychowawca: Eugeniusz Stefański

1. Biszler Iwan
2. Borowska Janina
3. Cupryś Maria
4. Czernicki Grzegorz
5. Dąbrowska Maria
6. Głażewski Ireneusz
7. Grypczyński Zdzisław
8. Grzegorzewski Bogdan
9. Kaczmarek Lech
10. Kaczyńska Gertruda
11. Malej Krystyna
12. Matecka Regina
13. Mikuła Ryszard
14. Podgórski Józef
15. Pruchnik Zbigniew
16. Skopińska Iwona
17. Szczakowski Andrzej
18. Szczygielski Lech
19. Szopa Krzysztof
20. Zebrowski Henryk
 

;)