Dokument bez tytułu
 
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
2013/2014

Lp.

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Termin

Sala

1.

Chłopek Marzena

 

Klub Przyjaciół Franklina – klasy I - III

Poniedziałek

8.00-8.45 

Biblioteka

 

 

2.

Chłopek Marzena

Koło biblioteczneKlasy IV - VI

Środa

8.00-8.45

Biblioteka

 

3.

Figiel Monika

„Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe” Klasy 0 - VI

Środa

14.00-14.45

Świetlica

 

4.

Figiel Monika

Koło teatralne

Klasy I - III

Poniedziałek

13.00-13.45

Świetlica

 

5.

Ginter Jolanta

Koło wokalne

Klasy I - VI

Wtorek

13.40-14.25

Gab. 20

6.

Harasymowicz Jakub

Capoeira

Klasy IV - VI

Poniedziałek

14.40-15.25

Sala gim.

7.

Harasymowicz Jakub

Klub piłkarski dla najmłodszych Klasy 0 - II

Piątek

13.40-14.25

Sala gim.

 

8.

Hucał Aleksandra

Ortografitti dla klas III

Wtorek

9.35-10.35 IIIA

Gab. 24

9.

Hucał Aleksandra

Ortografitti dla klas III

Wtorek

12.45-13.45 IIIB

Gab.24

10.

Klorek  -Razum Katarzyna

Koło plastyczne Klasy IV - VI

Środa

11.00-11.45

Świetlica

 

11.

Moskwa Małgorzata

Mały sportowiec

Klasa I B

Piątek

11.40-12.25

Gab.6

 

12.

Moskwa Małgorzata

Mały miłośnik przyrody   Klasa I B

Poniedziałek

12.45-13.30

Gab. 6

13.

Pinkowska Anna

Koło języka francuskiego

Klasy IV - VI

Piątek

12.45-13.30

Gab.28

 

14.

Pinkowska Anna

Język angielski online          Klasy IV - VI

Czwartek

15.20-16.05

Gab. 28

15.

Ponikowska – Knap Małgorzata

 

Koło języka polskiego dla uczniów zdolnych    Klasy IV - VI

Czwartek

13.40-14.25 

Gab.27

 

 

16.

Ponikowska – Knap Małgorzata 

Koło dziennikarskie Klasy IV - VI

Środa

13.45-14.25

Gab.27

17.

Purwiel Beata

Zajęcia wyrównawcze dla klasy I A

Środa

14.35-15.20 

Gab. 7

 

18.

Purwiel Beata

Mat – man

klasa I A

Wtorek

12.45-13.30 

Gab. 7

19.

Raciborska Ewa

Matematyka jest wszędzie – zajęcia dla uczniów zdolnych i mających problemy z matematyką

Klasy V - VI

Piątek

12.45-13.30

 

Gab.22

 

20.

Raciborska Ewa

Matematyka jest wszędzie – zajęcia dla uczniów zdolnych i mających problemy z matematyką

Klasy V - VI

Wtorek

12.45-13.30

Gab.21

21.

Ryży Mirosława

Zajęcia wyrównawcze dla klasy III A

Wtorek

9.50-10.35 

Gab. 20a

 

22.

Ryży Mirosława

Zaczarowany świat kolorów, słów                     i dźwięków  Klasa III A

Wtorek

14.30-15.15

Gab. 19

23.

Skowrońska Elżbieta

Przygotowanie do I Komunii Św.

Niedziela i dni tygodnia

Kościół

24.

Skrzypek Edyta

Zajęcia wyrównawcze dla klasy III B

Środa

8.55-9.40

Gab. 19

 

25.

Skrzypek Edyta

Celińska Mirosława

Koło plastyczne dla klas I – III

Poniedziałek

14.35-15.20

Gab. 19

26.

Sofroniuk Magdalena

Koło języka angielskiego dla klas I – III

Poniedziałek

14.35-15.20

Gab. 6

 

27.

Sofroniuk Magdalena

Koło języka angielskiego dla klas I – III

Czwartek

13.40-14.25

Gab. 7

28.

Stachurska Marzena

Szkolne Koło Sportowe

Klasy IV - VI

Wtorek

13.40-15.15

Sala gim.

29.

Timoszyk Joanna

Matematyka jest wszędzie – zajęcia dla uczniów zdolnych i mających problemy z matematyką

Klasy IV – VI

Czwartek

13.45-14.30

 

Gab.23

 

30.

Timoszyk Joanna

Matematyka jest wszędzie – zajęcia dla uczniów zdolnych i mających problemy z matematyką

Klasy IV - VI

Piątek

12.45-13.30

Gab.23

31.

Trybulińska Iwona

Zajęcia wyrównawcze dla klasy II A

Czwartek

12.30-13.15

Gab. 7

32.

Trybulińska Iwona

Zaczarowany świat kolorów, słów i dźwięków

Klasa II A

Poniedziałek

12.30-13.15

 

 

Gab. 6

33.

Twardosz Piotr

 

Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze

Świetlica

Środa

9.00-10.00

Świetlica

 

34.

Uchman Joanna

Zajęcia wyrównawcze z przyrody

Klasy IV - VI

Piątek

12.45-13.30

Gab.16

35.

Uchman Joanna

Koło przyrodnicze

Klasy IV - VI

Piątek

8.00 -8.45

 

Gab.16

 

36.

Darowska Iwona

Koło historyczne

Środa

13.40-14.25

Gab.20

37.

Harasymowicz Jakub

Zajęcia judo – klasy 0

Środa

13.45-14.30

Sala gim.

38.

Harasymowicz Jakub

Zajęcia judo – klasy I

Poniedziałek

14.35-15.20

Sala gim.

39.

Harasymowicz Jakub

Zajęcia judo – klasy II - III

Piątek

12.45-13.30

Sala gim.

40.

Celińska Mirosława

Skrzypek Edyta

Koło teatralne dla klas I - III

15.25 –16.15

Gab. 20