DESIGNED BY OLWEBDESIGN

UROCZYSTY JUBILEUSZ

W środę 19 września nasza szkoła obchodziła wyjątkowe święto – jubileusz 70-lecia istnienia oraz 10-lecie nadania imienia 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej. Naszą szkołę tego dnia odwiedziło wielu znakomitych gości. Uroczystości rozpoczęła uroczysta Msza Święta, która poprowadził ksiądz kanonik Władysław Tasior. Wszyscy zgromadzeni goście mogli obejrzeć niezwykle wzruszający program artystyczny, ilustrujący historię naszej szkoły. Uczniowie zatańczyli i zaśpiewali a życzeniom i brawom nie było końca. Absolwenci, byli dyrektorzy i nauczyciele a także przyjaciele naszej szkoły mieli okazję by powspominać i przejść się korytarzami naszej szkoły. Wielu z nich odwiedziło naszą Salę Tradycji i odnalazło się na starych fotografiach. Z okazji jubileuszu odsłonięto pomnik przed wejściem do szkoły, ufundowany przez Radę Rodziców. Związek Żołnierzy Wojska Polskiego za działalność na rzecz wychowania patriotycznego i obywatelskiego uhonorował sztandar szkoły Złotym Krzyżem za Zasługi dla ZŻWP. Dyrektor Beata Purwiel otrzymała Złoty Medal XXXV-leciaZŻWP.Po oficjalnej części uroczystości można było skosztować pysznej grochówki, zjeść domowe ciasto na boisku szkolnym i obejrzeć sprzęt wojskowy.

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 439

Ogółem 90488

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
4
2
4
Days
0
5
Hours
0
7
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.