DESIGNED BY OLWEBDESIGN

KONKURS LITERACKI „MOJA SZKOŁA”

W ramach obchodów 70-lecia naszej szkoły zorganizowany został konkurs literacki, w którym uczniowie klas trzecich prezentowali swoją szkołę. Zwycięzcami konkursu zostali: Kacper Góralczyk, Dawid Michalak, Kinga Twardowska, Nikola Górniak, Milena Mikołajewska i Sandra Dziekciarz. Wszystkie prace będą zamieszczone  w gazetce szkolnej. Zachęcam do przeczytania.

 

Marta Susfał

 

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 439

Ogółem 90488

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
4
2
4
Days
0
5
Hours
4
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.