DESIGNED BY OLWEBDESIGN

70 drzew na 70-lecie PSP2

W bieżącym roku- roku jubileuszu Naszej Szkoły postanowiliśmy postawić szkole żywy pomnik. Sadzimy 70 drzew i krzewów na 70 lecie. Dążymy do tego, aby każda klasa miała pod opieką jeden z gatunków drzew i krzewów. To działanie wspiera Nadleśnictwo Żagań.

  Społeczność uczniowska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 440

Ogółem 90489

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
4
2
4
Days
0
6
Hours
2
2
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.