DESIGNED BY OLWEBDESIGN

SPOTKANIE Z ABSOLWENTAMI NASZEJ SZKOŁY

W tym  roku obchodzimy 70- lecie jubileuszu powstania naszej szkoły. Z tej okazji  dnia 11.04.2018 r. w ramach lekcji wychowawczej z udziałem absolwentów naszej szkoły mieliśmy gościa. Naszą szkołę odwiedziła pani Wioletta Manyś – Żurawska, która uczęszczała przez 8 lat do tej szkoły. Pani Wioletta opowiedziała dzieciom jak wyglądała nauka w tej szkole 40 lat temu, jak dzieci spędzały wolny czas. Pokazała nam zdjęcia, ciekawostką był kałamarz do atramentu. Opowiedziała również o swojej pracy, jest stomatologiem. Dzieci miały sporo pytań do naszego wyjątkowego gościa. Uzyskały wyczerpujących odpowiedzi. Powtórzyliśmy sobie ważne zasady dotyczące higieny i dbania o jamę ustną i zęby. Spotkanie było udane i ciekawe, a Pani Wioletta była zachwycona naszą szkołą. 

Dziękujemy Pani Marzence Chłopek za zrobienie zdjęć z tego spotkania.

                                                                             Mirosława Celińska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 439

Ogółem 90488

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
4
2
4
Days
0
5
Hours
5
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.