DESIGNED BY OLWEBDESIGN

SPOTKANIE Z ABSOLWENTAMI NASZEJ SZKOŁY

W tym  roku obchodzimy 70- lecie jubileuszu powstania naszej szkoły. Z tej okazji  dnia 11.04.2018 r. w ramach lekcji wychowawczej z udziałem absolwentów naszej szkoły mieliśmy gościa. Naszą szkołę odwiedziła pani Wioletta Manyś – Żurawska, która uczęszczała przez 8 lat do tej szkoły. Pani Wioletta opowiedziała dzieciom jak wyglądała nauka w tej szkole 40 lat temu, jak dzieci spędzały wolny czas. Pokazała nam zdjęcia, ciekawostką był kałamarz do atramentu. Opowiedziała również o swojej pracy, jest stomatologiem. Dzieci miały sporo pytań do naszego wyjątkowego gościa. Uzyskały wyczerpujących odpowiedzi. Powtórzyliśmy sobie ważne zasady dotyczące higieny i dbania o jamę ustną i zęby. Spotkanie było udane i ciekawe, a Pani Wioletta była zachwycona naszą szkołą. 

Dziękujemy Pani Marzence Chłopek za zrobienie zdjęć z tego spotkania.

                                                                             Mirosława Celińska

SPOTKANIE JUBILEUSZOWE PRACOWNIKÓW SZKOŁY

Z okazji Roku Jubileuszowego związanego z obchodami 70- lecia istnienia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2  odbyło się wspominkowe spotkanie z emerytowanymi pracownikami naszej szkoły. W auli szkolnej  na potrzeby naszego spotkania stworzyliśmy przytulną kawiarenkę, w której nasi goście mogli przy kawie i słodkim poczęstunku nacieszyć oko programem artystycznym przygotowanym przez naszych uczniów. Po części artystycznej nadszedł czas na wspominki i rozmowy z uczniami i pracownikami szkoły. Jakże miło było powspominać stare czasy.

Katarzyna Orman

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1187

Ogółem 69485

Do końca roku szkolnego zostało

2
8
Days
1
7
Hours
4
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.