DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Dni Otwarte

19 marca 2014 r.w ramach Dni Otwartych gościliśmy w naszej szkole 5-latki i 6-latki z Miejskiego Przedszkola nr 3 i nr 5. Dzieci przez chwilę mogły poczuć się prawdziwymi uczniami, uczestnicząc w zajęciach ruchowych, plastycznych i literacko-muzycznych prowadzonych przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej. Podczas zwiedzania szkoły najwięcej emocji wzbudziła sala zabaw. Dzieci były bardzo podekscytowane wizytą w szkole. Na zakończenie wizyty każdy przedszkolak otrzymał słodki upominek.

Mirosława Ryży

Licznik odwiedzin

Miesiąc 345

Ogółem 95036

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
5
3
3
Days
0
4
Hours
5
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.