Dni Otwarte

19 marca 2014 r.w ramach Dni Otwartych gościliśmy w naszej szkole 5-latki i 6-latki z Miejskiego Przedszkola nr 3 i nr 5. Dzieci przez chwilę mogły poczuć się prawdziwymi uczniami, uczestnicząc w zajęciach ruchowych, plastycznych i literacko-muzycznych prowadzonych przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej. Podczas zwiedzania szkoły najwięcej emocji wzbudziła sala zabaw. Dzieci były bardzo podekscytowane wizytą w szkole. Na zakończenie wizyty każdy przedszkolak otrzymał słodki upominek.

Mirosława Ryży