DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

IV Żagańska Kuźnia Talentów

13.03.2014 r. w Żagańskim Pałacu Książęcym odbyła się IV Żagańska Kuźnia Talentów.

Naszą szkołę w kategorii recytacja kl. I- III reprezentowali Igor Srokowski i Oliwia Orłowska. W kategorii recytacja kl. IV- VI Zuzanna Słoninka i Julia Wróblewska.

Nasi recytatorzy Igor Srokowski i Zuzanna Słoninka otrzymali wyróżnienia, a Oliwia Orłowska otrzymała nominację do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się w Szprotawie.

Gratulujemy naszym artystom.

Licznik odwiedzin

Miesiąc 405

Ogółem 95096

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
5
3
4
Days
2
3
Hours
0
2
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.