MIKOŁAJKI W NASZYM SZKOLNYM PRZEDSZKOLU

Dzieci z grupy Maczków i Wiewiórek „ z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. 11 LDKPanc w Żaganiu  przygotowywały się do wizyty Świętego Mikołaja kilka dni. Zrobiły  na zajęciach plastycznych Jego podobiznę i ubrały się w ulubione przez Mikołaja kolory. Obserwowały bacznie , czy nie zostawia śladów w budynku szkoły i okolicy … Doczekały się! Odwiedził je w przedszkolu w  poniedziałek 7.12.2020.  i zostawił pękate prezenty oraz list w którym wyjaśnił, dlaczego nie mógł spotkać się z dziećmi osobiście.  Powodem tym  jest potrzeba zachowania dystansu w czasie pandemii.

Dzieci to doskonale rozumieją i bardzo dziękują  Mikołajowi za wizytę.

Hour