DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

MIKOŁAJKI W NASZYM SZKOLNYM PRZEDSZKOLU

Dzieci z grupy Maczków i Wiewiórek „ z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. 11 LDKPanc w Żaganiu  przygotowywały się do wizyty Świętego Mikołaja kilka dni. Zrobiły  na zajęciach plastycznych Jego podobiznę i ubrały się w ulubione przez Mikołaja kolory. Obserwowały bacznie , czy nie zostawia śladów w budynku szkoły i okolicy … Doczekały się! Odwiedził je w przedszkolu w  poniedziałek 7.12.2020.  i zostawił pękate prezenty oraz list w którym wyjaśnił, dlaczego nie mógł spotkać się z dziećmi osobiście.  Powodem tym  jest potrzeba zachowania dystansu w czasie pandemii.

Dzieci to doskonale rozumieją i bardzo dziękują  Mikołajowi za wizytę.


 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 521

Ogółem 108061

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
9
4
6
Days
0
1
Hour
1
3
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.